U ATRAKTIVNOJ UTAKMICI RUDAR UPISAO PORAZ

U vrlo dobrom izdanju međimurskog derbija Rudar je upisao novi poraz. Utakmica je bila vrlo zanimljiva s puno šansi s obje strane. Već na samome početku Rudar dobija gol, no to ih nije obeshrabrilo da nastave dalje sa svojom igrom i stvaranjem šansi. Nažalost domaćin postiže gol iz nepostojećeg penala te rješava utakmicu u prvome poluvremenu. Iako se mora naglasiti da je Rudar imao tri “mrtve” šanse u prvome poluvremenu koje su mogle odvesti utakmicu u nekom drugom smjeru, međutim to se nije dogodilo. Drugo poluvrijeme gosti su potpuno preuzeli inicijativu te stvorili par dobrih šansi, uz par opasnih konrti domaćina. Na kraju Polet zapečaćuje rezultat golom iz zaleđa.

SASTAV: KODBA, NEDELJKO P., ANTOLOVIĆ, ŠARDI, ZELJKO, HLIŠĆ, VINKO, VAŠ, CIMERMAN, NEDELJKO K., SKOLIBER

KLUPA: SRPAK, PERČIĆ, PULJIĆ, MARTINJAŠ, NOVAK A., LIKLIN, MIKULIĆ

REZULTAT: POLET –  RUDAR 3:0

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)