30.kolo 3.NL sjever
Rudar (1:0) 2:0 Nedelišće
Posljednje kolo znači kraj sezone. S obzirom da se naš konačni plasman znao unaprijed, u utakmicu se ušlo bez nekog pretjeranog pritiska. Opustošeni izostancima, obje ekipe u zapisnik su uvele po 14 igrača.
Sunčano vrijeme i Gusti na mikrofonu znače odlične uvjete za igru. Do prve prilike čekamo čak 13 minuta kad nakon oduzete lopte Farkaš ubacuje do Ratajeca, ali on ne uspijeva zahvatiti loptu. Ni minutu kasnije opet Ratajec prijeti no taj udarac završava na vanjskom dijelu mreže. U 20. minuti Janušić preuzima izbijenu loptu, šalje do Patrika Nedeljka koji biva srušen na samom rubu šesnaesterca, a glavni sudac Urban pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač u izostanku Radikovića je ovaj put Fran Janušić.
Odmah nakon pauze za vodu dolazimo do nove prilike gdje Ratajec presijeca dodavanje, a lopta pada na volej mladom Farkašu čiji udarac brani Kanižaj. Do kraja poluvremena ulazimo u pregršt dobrih prilika, a najbolja je došla na kraju poluvremena kad Antolović izbija loptu, Ratajec brzim korakom prvi dolazi do lopte te na kraju šalje do Farkaša koji krivo zahvaća loptu te na kraju i promašuje gol.
Do drugog kaznenog udarca na utakmici dolazimo nakon samo 45 sekundi igre u drugom poluvremenu nakon što je Ratajec u pokušaju prosljeđivanja ubačaja u ruku pogodio gostujućeg kapetana Vibovca. Za povećanje vodstva zaslužan je bio sam Ratajec.
U 55. minuti trebali smo svjedočiti još jednom kaznenom udarcu nakon što je Pekčec startao s leđa u Roginića što je izgleda bilo nedovoljno da se dosudi, ali dovoljno da se mu odmah pozove liječnička pomoć. U 62. minuti trener odlučuje da će svi igrati pa tako mijenja i golmane. Nešto kasnije najbolja prilika na utakmici, Ratajec prolazi Kanižaja te u padu s nekih 5 metara pogađa prečku, a na odbijenoj se ne snalazi Farkaš. Posla je imao i Zlatarek nakon slobodnog udarca na rubu 16 metara, ali brzo reagira i odbija opasnost. Kraj utakmice dočekali smo bez prevelikih uzbuđenja te smo tako pred domaćom publikom sezonu završili u pozitivnom duhu.
Valja napomenuti kako je ovo vrlo vjerojatno bio najmlađi sastav u povijesti kluba. Od 14 igrača dostupnih za igru, samo jedan se više ne vodi kao mladi igrač, a to je u ovom slučaju bio Nikola Malenović sa čak 23 godine.
Sezonu smo tako završili na 6. mjestu sa 51 osvojenim bodom. Više od nas sljedeće sezone!

