NK RUDAR Novosti VELIKIM DRUŽENJEM RUDAR ZAVRŠIO SEZONU

VELIKIM DRUŽENJEM RUDAR ZAVRŠIO SEZONU

VELIKIM DRUŽENJEM RUDAR ZAVRŠIO SEZONU post thumbnail image

899b7e3c-3e36-4e9c-829c-a954be474966Velikim zajedničkim druženjem seniorske ekipe NK „Rudar“ te svih kategorija NŠ „Rudar“ službeno je u Rudaru završila sezona 2015/16. Svi zajedno našli su se na Šuderki te družili uz dobre delicije i živu glazbu.
Normalno da nisu izostali ni sportski susreti. Najmlađi su se suprotstavili svojim roditeljima i nećemo previše o rezultatima da koga ne osramotimo. Svakako je bilo lijepo vidjeti taj spoj najmlađih i roditelja, te je bilo lijepo vidjeti žar i borb . Na kraju su svi zajedno završili na osvježenju.
Svima njima na veoma dobroj sezoni zahvalili su se predsjednik kluba Tomislav Nedeljko i voditelj škole Kristijan Antolović . Sve zajedno su pozvali da i nadolazećoj sezoni pruže isto tako veliku potporu klubu kako bi ona bila još uspješnija.

(tekst i foto Z. Rihtarec)

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post