ŠN RUDAR U-10 PRVACI MEĐIMURJA!

Nižu uspjehe mladi nogometaši ŠN Rudar Mursko Središće. U kategoriji U-10 postali su prvaci Zimskog dvoranskog prvenstva u malom nogometu NSM. Nakon što su uvjerljivo prošli skupinu bez poraza u subotu 27.02.2016.  u Prelogu u razigravanju od 1-3 mjesta bili su vrlo uvjerljivi te su sa  sa dvije pobjede postali suvereni prvaci Međimurja i to bez izgubljene utakmice. Velike čestitke dečkima kao i treneru Sanjkoviću.0124

Rezultati razigravanja :

ŠN Rudar –  Prelog   4 : 0

ŠN Rudar – ŠN Međimurje Čakovec 2 : 0

Konačni poredak : 1. ŠN Rudar 2. Prelog 3. ŠN Međimurje Čakovec

Igrači kategorije U-14 sudjelovali su na turniru  u organizaciji Zelenka iz Gardinovca u Podturnu  te su osvojili odlično drugo mjesto izgubivši u finalu od Spartaka M. Subotica tijesno sa 1 : 2. Istaknimo da su u svojima redovima imali i najboljeg strijelca turnira  Filipa Radeka. I njima čestitke kao treneru Nikoli Goričancu.

U nedjelju 28.02.2016. godine ekipe kategorija U-10 i U-12 sudjeluju na velikom turniru Arena kup  u Varaždinu.

(Z. Rihtarec)

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)