RUDARU SAMO BOD U SRAZU S POSLJEDNJIM ZADRUGAROM

zadrugar-rudar-021-1024x768Nakon  dvije uvjerljive pobjede Rudar nije uspio i treći put za redom uknjižiti tri boda. Kod posljednje plasirane ekipe Zadrugara iz Hrastovskog pružio je neuvjerljivu igru , pa možemo reći da je i bod nakon takve predstave puno. Naime očito se ponavlja Rudarova tradicija slabijih igara protiv niže plasiranih ekipa, što ih je u konačnici i koštalo i dva izgubljena naslova prvaka u dvije prošle sezone.

Danas je Rudar mlitavo i neambiciozno ušao u utakmicu valjda vjerujući da će  domaćin sam sebe poraziti. U dva navrata vratar Rajf je svojim intervencijama spašavao svoje suigrače . Akcije Rudara su se bazirale previše na individualnim potezima što nije prolazilo kod borbenih domaćina, a u ekipi nije bilo igrača koji bi svojim  zadnjim pasom uposlio svoje suigrače i doveo ih u poziciju za postizanje zgoditka. Uputio je Rudar oko 14-15 udaraca prema golu domaćina, ali što je  sve to vrijedilo kad je u okvir  gola ušao samo jedan i to onaj Filipa Novaka za izjednačujući zgoditak.zadrugar-rudar-109-1024x768
Domaćin je u vodstvo došao u 35. minuti nakon što je Rajf prvo obranio udarce domaćina no što je to vrijedilo kad obrana nije uspjela izbaciti loptu ispred njegovog gola te je Dario Prlog nesmiljeno šalje u mrežu Rajfa za vodstvo do 1:0. Rudar je i dalje imao inicijativu no bez ozbiljnijih prilika jer su sve njihove šanse neutralizirali domaćini ili su lopte završavale iznad ili pored vratiju domaćeg vratara Markulinčića.
Da rezultat ipak ne ostane krajnje nepovoljan za Rudar pobrinuo se slavljenik (rođendan) Filip Novak u 65. minuti koji oštrim udarcem iskosa šalje loptu u mrežu domaćeg vratara i poravnava rezultat na 1:1. Do kraja utakmice Rudar je dominirao i pokušao opasnije ugroziti domaćina no kako smo već napisali bilo je tu previše netočnih dodavanja kao i nepreciznih udaraca prema golu Zadrugara. Na kraju najrealniji rezultat, jer ovaj put svojom igrom Rudar i nije zaslužio više. Lijepu gestu prema ekipi Rudara učinio je Caffe bar Nord iz Štrukovca koji je na povratku sa gostovanja cijelu ekipu počastio večerom, pa im se iz NK Rudara i ovim putem najljepše zahvaljuju.

zadrugar-rudar-004-1024x768

 ZADRUGAR- RUDAR   1:1  (1:0)

MŽNL ČK-VŽ    13.11.2016. god.                 Hrastovsko                       13.kolo 

ZADRUGAR – RUDAR 1:1(1:0) 

Suci:  Željko Turk  , Ivica Horvat , Dražen Sukanec      delegat: Stanko Loparić 

Strijelci:  1:0 35.min Prlog  1:1 65.min Novak

gledatelja : 150

ZADRUGAR: Markulinčić ,K.Kolak (46.Šegović) ,Knapić(85.Vucković), Kvezić ,D.Kolak ,Struški ,Prlog ,Hlebec ,M.Kolak(76.Štefanek) ,Bahat ,Bobetić Pričuve: Denžić  ,Krušec ,Štefanek ,Šoš ,Šegovič ,Vucković ,Marković trener: Danijel Kolak

RUDAR: Rajf ,Den.Levačić ,Mikulić, Vuri ,Vurušić ,D.Šoltić ,Novak ,N.Šoltić, (61.Zadravec) ,Radiković (78.Dan. Levačić),Horvat ,M.Šoltić pričuve: Šardi,  V.Knežević ,Dan.Levačić ,H.Knežević ,Zadravec ,Balaž ,Končić/pv/ trener: Nikola Goričanec

(tekst i foto: Z. Rihtarec)
Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)