NK RUDAR Novosti RUDARU BODOVI U JALKOVCU

RUDARU BODOVI U JALKOVCU

RUDARU BODOVI U JALKOVCU post thumbnail image

U 2.kolu MŽNL ČK-VŽ Rudar je gostovao u Jalkovcu protiv ekipe Varteksa iz Varaždina. Po teškom vremenu,velikoj vrućini i katastrofalno lošem terenu, tvrdom,malenom, grbavom gdje veoma teško kontrolirati loptu, Rudar je izborio zasluženu pobjedu koja ja mogla biti i uvjerljivija da je iskoristio većinu svoji prilika.
VARTEKS- RUDAR 1 : 3 (1:2)
VARTEKS: Pozder , Požgaj ,Vrbnjak , Radić(od 78.Dolenc) , Sokser , Kuhar (od 61.Kolarić) , Drožđek , Puclin N. (od.68. Benjak) ,J.Puclin ,Božinić (od 46. Đunđek) , Boban (od.46.Belcar) pričuve :Đunđek .Benjak , Blcar , Dolenc , Mušović ,Kolarić, Majetić trener: Zoran Kastel
RUDAR: Rajf , Levačić ,Šardi ,Vuri ,Vurušić (od 80.Radiković) , Horvat (od 75.H.Knežević) ,D.Šoltić ,Novak (od 90.Žerjav) ,Čalopa (od 85. Podgorelec) ,N.Šoltić ,M.Šoltić (od 62. Berdin) pričuve :Končić ,Žerjav ,H.Knežević ,V.Knežević ,Podgorelec ,Radiković , Berdin trener: Vladimir Pavleković
strijelci: 1 :0 4 min. Boban 1 : 1 8.min Čalopa , 1:2 34.min. N.Šoltić , 1:3 90+2 Podgorelec
gledatelja : 120
suci: Dario Srnec (Čakovec) ,Vjeran Tuksar( Peklenica) ,Branko Martan( Čakovec)
delegat: Vitomir Namjesnik(Ludbreg)

Domaćini su krenuli vrlo agresivno te već u 4.minuti dolaze u vodstvo preko Bobana.
Rudaru nije dugo trebalo da se pribere te je u 8. minuti nakon odličnog udarca D. Šoltića i odbijene lopte od vratar Pozdera Čalopa mirno posprema lopru u mrežu. Od tada Rudar polako preuzima igru u svoje noge. Strpljivom igrom kreće prema golu Varteksa da bi u 34. minuti nakon udarca iz kuta D. Šoltića, N. Šoltić na drugoj stativi zatresao mrežu nemoćnog domaćeg vratara i doveo Rudar u vodstvo od 1:2. Tim rezultatom otišle su ekipe na zaista zasluženi odmor. Cijelo drugo poluvrijeme Rudar je bolja ekipa i stvara šanse, ali bez rezultata. U nadoknadi vremena Podgorelec koristi jednu od brojnih prilika Rudara i smireno sprema loptu u mrežu postavivši konačni rezultat od 1 :3. Rudar je zasluženo pobijedio jednu mladu dosta snažnu ekipu odigravši sa toliko snage koliko im je trebalo za tri boda. O sucu D. Srncu nećemo puno. Reći ćemo samo da za njega vrijedi pravilo kako siješ tako i žanješ. U dvije situacije nakon igranja rukom u šesnaestercu domaćih igrača nije dosudio kaznene udarce i tako oštetio Rudar. Da se držao kriterija utakmica bi bila riješena puno prije i ne bi doživio onakva vrijeđanja domaćih navijača. To je tako koga ti kruhom on tebe palicom. U subotu Rudar je domaćin našim tradicionalnim sportskim rivalima ekipi Slobode iz Slakovca koja je ove subote neugodno iznenadila izgubivši kod kuće od ekipe Zadrugara.

(tekst i foto Z. Rihtarec)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post