RUDAROVCI NA GOSTOVANJE U KOTORIBU

Nakon dvije uzastopne pobjede NK Rudar gostuje kod ekipe Graničara iz Kotoribe. Dakle odlazimo na gostovanje ekipi koja trenutnom formom i stanjem na tablici nebi smjela raditi nikakve probleme Rudaru da nastavi svoj niz. Ali pošto Rudar u poslednjim utakmici protiv Graničara i ne briljira treba se dobro pripremiti za gostovanje i dati maksimum kako bi se došlo do sva tri boda. Rudarovci zato  oprez! U ovom kolu pravo nastupa zbog tri žuta kartona nemaju: Zadravec i Šoltić N., te znamo da je nekolicina igrača vrlo upitna za susret.

Utakmica se igra u nedjelju 05.06.2016. godine u 18:00 sati , a susret će voditi sudačka trojka na čelu sa Žganec mladim i veoma perspektivnim sucem. Pomagat će mu Horvat i Novak  , a delegat je Perko.

najava-VS-KOTORIBA

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)