RUDAROVA NOĆ 26. PROSINCA U PANSIONU „ILONKA“

Nakon zaista uspješne natjecateljske , a i u svakom drugom pogledu 2015.godine, NK “Rudar” M. Središće vjeran već svojoj dugogodišnjoj tradiciji priređuje  tradicionalnu “Rudarovu noć “. Velika fešta svih generacija Rudara i njihovih gostiju održati će se 26.12.2015.godine sa početkom u 19,00 sati u “Pansinu Ilonka” Mursko Središće.

Uz odličnu glazbu, jelovnik po svačijem ukusu, još boljim Štefovim vinom te uz neizostavnu bogatu tombolu gdje svi dobivaju, pozvani ste da rezervirate svoje mjesto kod bilo kojeg člana IO Rudara ili se  informirajte u samom Pansionu Ilonka.

Cijena  karte je 80,00 kuna po osobi. Sama Rudarova noć osim što pruža veliko zadovoljstvo druženja velikog broja bivših nogometaša Rudara i njihovih prijatelja ujedno je  i jedan od izvora financiranja u radu samoga kluba. Zato se nemojte dvojiti već si osigurajte mjesto na ovom velikom i nezaboravnom druženju.

(Z. Rihtarec)

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)