RUDAR ZAPOČEO S PRIPREMAMA

Pod vodstvom novog trenera  Nikole Goričanca ekipa NK Rudar iz M. Središća započela je s pripremama za sezonu 2016/17 u MŽNL ČK-VŽ.

Po kišovitom vremenu prvoj prozivci u subotu 16.07. 2016.god. odazvalo se 17 igrača što još uvijek nije konačan broj  s obzirom da su neki još na odmoru , a neki novi igrači se još moraju priključiti  ekipi. Trenirati će se tri puta tjedno i odigrati dvije utakmice vikendom. Već prve utakmice odigrati će u nadolazećom vikendu na tradicionalnom turniru u Peklenici. Na okupu  je uglavnom ostala ista ekipa iz prošle sezone jedino je ekipu napustio Vinko Berdin , ali su se prvom treningu odazvali novi članovi kluba Alen Horvat i Danijel Levačić

(tekst i foto Z. Rihtarec)

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)