NK RUDAR Novosti RUDAR UGOŠĆUJE ZELENGAJ

RUDAR UGOŠĆUJE ZELENGAJ

RUDAR UGOŠĆUJE ZELENGAJ post thumbnail image

Nakon gostovanja u Novom Marofu prošlog tjedna Rudar je domaćin ekipi Zelengaja. U goste dolazi ekipa koja je svojim dosadašnjim rezultatima u ovoj polusezoni pokazala da može pružati dobre igre protiv jačih momćadi u lizi. Radi se o ekipi koja se nalazi u donjem dijelu tablice. Zato nogometaši Rudara moraju biti koncentriraniji nego prošli tjedan kako bi došli do pobjede. Zbog suspenzije odnosno tri žuta kartona pravo nastupa za domaću ekipu nema: Šoltić D.

Pozivamo sve vjerne navijače Rudara da dođu i pomognu ekipi u osvajanju tri veoma važna boda. Ove sezone imali prilike vidjeti da se nedostatak igrača može nadoknaditi, pa se nadamo da će tako i sada igrači svojom kvalitetom i znanjem biti sposobni pobijediti utakmicu i zabilježiti nova tri boda.

Utakmica se igra u subotu 14.05.2016.godine u 17:00 sati , a susret će voditi sudačka trojka na čelu sa Pavlić. Pomagat će mu Kapeš i Rohtek  , a delegat je Perko.

najava-VS-ZELENGAJ

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post