RUDAR UGOŠĆUJE ZADRUGAR

Nakon neuspjeha prošlog tjedna u Nedelišću NK Rudar domaćin je ekipi Zadrugara iz Hrastovskog. Dakle u goste dolazi ekipa koja je svojim dosadašnjim rezultatima pokazala da je sve samo ne lagani protivnik. Radi o kvalitetnoj i čvrstoj ekipi koja je jako dobro krenula u novu polusezonu. Zato nogometaši Rudara moraju biti na oprezu!

Pozivamo sve vjerne navijače Rudara da dođu i pomognu ekipi u osvajanju tri veoma važna boda. Mislimo da su igrači svojom kvalitetom i znanjem sposobni nadoknaditi neigranje D. Šoltića, B.Šardija, M.Zadravca te braće Knežević. Stoga se nadamo da će Rudar dodati 3 nova boda na svoj konto.

Utakmica se igra u subotu 26.03.2016.godine u 15:00 sati , a susret će voditi sudačka trojka na čelu sa Kramarom. Pomagat će mu Nikolić i Šambar  , a delegat je Novaković.

najava-vs-zadrugar-home

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)