Rudar u subotu u prijateljskoj utakmici na Šuderki dočekuje ekipu Ivančice iz Ivanca

Nakon kratkih priprema u Šibeniku i jedne dobro odigrane utakmice Rudar nastavlja s pripremama na   svom igralištu na Šuderki. Ove subote nastaviti će i odigravanjem prijateljskih utakmica. Na Šuderku u goste Rudaru stiže nogometni klub Ivančica iz Ivanca. Radi se o članu 1. ŽNL lige Varaždin koja se na kraju prvog dijela natjecanja  nalazi na prvom mjestu ljestvice, te ima 5 bodova više u donosu na ekipu Zelengaja koja se prošle sezone natjecala u u 4. MŽNL Čakovec Varaždin zajedno s ekipom Rudara.

Utakmica će se odigrati ove subote 16. 02. 2019. godine u 14,30 sati, te iz Rudara pozivaju sve navijače i prijatelje kluba da se odazovu te se uvjere na koje igrače računa u ovom dijelu prvenstva, te dokle je u ovom dosadašnjem dijelu priprema trener  Domjanić uspio podići formu i tjelesnu spremu igrača.

Iz Rudara još  podsjećaju  prijatelje kluba da se u petak 15.02 u 18,00 sati u klupskim prostorijama održava redovita  godišnja izvještajna skupština kluba na koju su svi pozvani.

(tekst: zr, foto: Rudar, Ivančica)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)