NK RUDAR Novosti Rudar rutinski u Kuršancu

Rudar rutinski u Kuršancu

Rudar rutinski u Kuršancu post thumbnail image

Iako je imao dosta problema sa igračkim kadrom zbog godišnjih odmora igrača, Rudar je rutinski prošao u treće kolo  Kupa NSM. Kako je nedostajalo čak sedam igrača, braća Denis i Danijel  Levačić, Vurušić, Novak, Zadravec,Vur , Knežević, Rudar je sa dosta opreza ušao u ovu utakmicu. Bez obzira na to Rudar je bio uvjerljiv i dominantan cijeli susret bez obzira što je utakmicu odigrao u sastavu u kojem vjerojatno više nikad neće. Domaćini nedorasli, bez obzira što se možda nekome konačni rezultat ne čini takav.Rudar je utakmici odigrao bez srljanja, mirno  cijelo vrijeme imajući rezultat pod kontrolom, a domaćin i nogometnim znanje , a i tjelesno nikako nije mogao parirati i ovako šarenoj ekipi Rudara. Rezultat je mogao biti i uvjerljivi da nije bilo promašaja i nekih pogrešaka suca Filipčića koji nije svirao čisti jedanaesterac za Rudar, što je u konačnici i sam priznao kao svoju pogrešku. Oba zgoditka Rudar je primio olako, prenaivno te će na tom svakako  trebati poraditi.Strijelci za Rudar bili su Ivan Risonjić 3, te se za sada pokazao kao dostojna zamjena za D. Šoltića i Aleksandar Vincek. Iz Rudara se i ovim putem zahvaljuju NK Sokol  što im je  izašao u susret u ovom delikatnom trenutku te da će to sigurno znati cijeniti i u budućnosti. U slijedećem kolu Kupa NSM Rudar igra sa ekipom NK „Međimurec“ iz Dunjkovec – Pretetinca.

  DRAVA /Kuršanec/ – RUDAR  /M.Središće/  2:4 /0:1/ 

2.kolo CUP-a  NSM   Kuršanec   13.08.2017.godine       Igralište Drave Kuršanec

Suci: Darko Filipčić ,Dražen Sukanec ,Renato Vuk          delegat: Tomislav Šoltić

Strijelci: 

 0:1 10.min Risonjić 0:2 67.min Risonjić 1:2 75.min. Škerbić 1:3 87.min.Vincek 2:3 88.min.Škerbić  2:488.min.Risonjić

Gledatelja:70

Preuzeto sa www.muralist.hr

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post