NK RUDAR Novosti RUDAR RUTINSKI U JUROVCU

RUDAR RUTINSKI U JUROVCU

RUDAR RUTINSKI U JUROVCU post thumbnail image

Zadnju utakmicu 2.kola Kupa MNS odigrali su u Jurovcu domaće Bratstvo i Rudar iz Murskog Središća. Rutinski je Rudar odradio ovu utakmicu postignuvši u svakom poluvremenu po zgoditak. Strijelac obaju zgoditaka bio je Boris Vurušić . Prvi gol postigao je u na samom kraju prvog dijela igre u 44.minuti, a drugi sredinom drugog dijela u 74. minuti. Vrlo dobar otpor pružio je domaćin favoritu iz  M. Središća , ali  ništa  više od časnog poraza ovaj puta nisu mogli postići.

Bratstvo-Rudar-0-2-168-1024x768

Utakmica je odigrana pred 300-njak gledatelja po lošem vremenu. Cijelo prvo poluvrijeme igrače je nesmiljeno prao jaki pljusak koji se donekle smirio u drugom dijelu utakmice. Svejedno je vrlo dobro pripremljeni teren u Jurovcu igračima omogućio da prikažu dobru i žustru igru. Istaknimo još i vrlo dobro suđenje sudačke trojke na čelu sa Igorom Križarićem.

BRATSTVO /Jurovec/ –  RUDAR   0:2 (0:1)

15.08.2016.god. Jurovec                                    2.kolo Kupa NSM

Igralište: SRC Mladen Perčić „Bokšić“                                            

Suci : Igor Križarić , Borut Križarić , Matija Horvat

Strijelci : 0:1 44.min  Vurušić   0:2 74.min Vurušić

Gledatelja: 300

BRATSTVO:  Perčić ,Baumgartner , Sabol , Jambrović ,Karlovčec  (od 84.Kovačić) ,Brezovački ( od 46. Padarić) , Kirec ,Koraj(od 68.M.Brezovački) ,Trstenjak(cap) ,Petermanec ,Jurović  pričuve:Kovačić, Padarić ,Brezovački M., Kočila trener: Branko Jambrović

RUDAR : Rajf (cap), Šardi , Mikulić ,Vuri ,Vurušić ,D.Šoltić ,Novak (od.84. Balaž) ,N.Šoltić ,Radiković ,Horvat , M.Šoltić pričuve : Končić (pv) ,Podgorelec , Balaž trener : Nikola Goričanec

(tekst i foto Z. Rihtarec)

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post