NK RUDAR Novosti RUDAR POTONUO U SVOM DVORIŠTU

RUDAR POTONUO U SVOM DVORIŠTU

RUDAR POTONUO U SVOM DVORIŠTU post thumbnail image

Ni najveći pesimisti u Rudari nisu očekivali današnji poraz ekipe Rudara protiv ekipe Plitvice iz Gojanca. Odmah treba reći da je pobjeda gostiju apsolutno zaslužena  bez i jedne mrlje. Takav Rudar kakav smo danas gledali ne pamtimo već duže vrijeme. Nije bilo jednostavno dovoljno želje i agresije za pobjedom. Gosti su to znalački iskoristili i praktički od četiri opasnija napada zabili tri gola. Rudar je imao bezbroj prilika, ali sve su one osim dviju ostale neiskorištene. Lijepo vrijeme i zaista slab posjet gledatelja nisu očito bili prevelik motiv za igrače Rudara. Rudar  je utakmicu započeo napadački i već u prvom napadu imao dvije izglednije prilike. U 7. minuti propušta dvije stopostotne prilike i već u 8. je kažnjen kada M. Horvat dovodi u vodstvo goste od  0:1. L. Čalopa poravnava u 16.minuti na 1:1. Kratkog vijeka trajao je taj rezultat  jer nakon pogreške u obrani Rudara M. Horvat drugi put iz blizine trese Rajfovu  mrežu  i to je 1:2. U samom završetku prvog dijela Rudar u 44. min. autogolom Tkačeca izjednačuje na 2 : 2. To je bio rezultat prvog dijela. Očekivali smo da će igrači Rudara pojačati tempo i dovršiti posao. No ništa od toga, dapače gosti već u 49.minuti i treći put dolaze do prednosti i to je 2:3, autogolom Vurija. To je bio i konačan rezultat utakmice jer se mreže do kraja utakmice više nisu tresle.

Rudar je izgubio ništa strašno i bolno , ako se iz ovog rezultata izvuku korisne pouke. Nadamo se da će igrači i stručni štab to i učiniti do idućeg vikenda kada na red dolazi vječiti i svakako najatraktivniji derbi ovo dijela Međimurja sa Poletom iz Svetog Martina na Muri.

RUDAR : PLITVICA(Gojanec)   2 : 3 (2:2)

RUDAR: Rajf  Levačić , Šardi , Vuri (od 74. Berdin) , Vurušić ( od 82. H.Knežević) , Horvat , D.Šoltić ,Novak (od 55.Balaž) , Čalopa ( od 74.Podgorelec) ,N.Šoltić ,M. Šoltić pričuve: Končić , V.Knežević , H.Knežević , Balaž ,Podgorelec ,Berdin trener: Vladimir Pavleković 

PLITVICA : Kos , M.Horvat , Ma.Horvat , Buhin ,P.Horvat (46.V.Horvat) , J.Horvat ,Ister ,Trojko (od 82. Pomper) ,D.Horvat ,Kocijan ,Tkalčec pričuve :Kisiček , V.Horvat , Pomper , Melnjak , Zgrebec , Črnila ,L.Horvat trener: Miroslav Pomper 

suci:  Hirš , Fajfarić , Jarnjak  delegat:D.Korunić 

strijelci:  0:1  8.min. Mat.Horvat 1 :1 16.min. Čalopa 1 :2 21.min. Mat. Horvat 2 :2 44.min Tklčec /AG/  2:3 49.min. Vuri /AG/ 

gledatelja: 120

(Z. Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post