NK RUDAR Novosti RUDAR PORAŽEN NAKON JEDANAESTERACA – MEĐIMURJE SRETNIJE NA ŠUDERKI

RUDAR PORAŽEN NAKON JEDANAESTERACA – MEĐIMURJE SRETNIJE NA ŠUDERKI

RUDAR PORAŽEN NAKON JEDANAESTERACA – MEĐIMURJE SRETNIJE NA ŠUDERKI post thumbnail image

Nakon odlične odigrane utakmice u prvenstvu igrači Rudara pružili su još jednu dobru partiju u srazu sa trećeligašem Međimurjom iz Čakovca, no nažalost dobru igru nisu uspjeli honorirati prolaskom u 1/8 Cupa MNS. U ruletu izvođenja jedanaesteraca više sreće i umješnosti imali su igrači iz Čakovca. Inače sama utakmica protekla je žustroj i borbenoj , ali ono  što je potrebno posebno naglasiti u fer i korektnoj igri gdje se Rudar pokazao ravnopravnim, a u pojedinim  dijelovima utakmice i boljim suparnikom od ekipe Međimurja. Sa obje strane u tijeku utakmice bilo je po nekoliko prigoda, ali što zbog dobrih obrana vratara , a što zbog neefikasnosti napadača one nisu realizirane.

rudar-medimurje-0-0-jed-6-7-332-1024x768

Gosti su svoje najjače prigode imali u samom finišu utakmice kada je  već domaćinima pomalo ponestajalo snage no nisu bili uspješni  u realizaciji. Domaćini sa nekoliko lijepih prigoda,  no ni njihove nišanske sprave ovaj put nisu bile precizne. Jedanaesterce za Rudar realizirali  su D.Šoltić ,Vurušić ,M.Šoltić ,Rajf, Dan. Levačić , N.Šoltić , a promašili Den.Levačić i H.Knežević. Kod gostiju precizni su bili Golik , Hranilović ,Mesarić , Kristić ,Kćira,Marcisuš ,Šafarić , a promašio je  Erić . Tako su gosti nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca prošli u osminu finala MNS gdje ih dočekuje ekipa Omaldinca iz NSR.

rudar-medimurje-0-0-jed-6-7-199-1024x768

Utakmicu je inače vrlo dobro sudio Marin Horvat kojemu domaćini ipak stavljaju na dušu jednu odluku iz 10.minute kada je po njihovom uvjerenju trebao suditi kazneni udarac u njihovu korist nakon dvostrukog prekršaja gostiju na Dariu Šoltiću. Očito da je prevladalo slobodno sudačko uvjerenje da kaznenog udarca nije bilo s čime se složio i delegat utakmice Šoltić (normalno,a kako bi drugačije).

Ostaje mala žal domaćina zbog propuštene prilike jer ipak su bili jako blizu eliminaciji ekipe  iz višeg ranga takmičenja, no već u subotu slijedi nastavak takmičenja u prvenstvu MŽNL ČK-VŽ   gdje su domaćini ekipi Slobode iz Slakovca.

RUDAR – MEĐIMURJE    0:0 (0:0)   11.m.   6:7

1/16 Cup  MNS                            M.Središće , Igralište Šuderka   14.09.2016.god.

Suci: Marin Horvat ,Borut Križarić ,Branko Bacinger         delegat: Tomislav Šoltić

Gledatelja: 250

RUDAR:  Rajf, Levačič Den., Vuri ,Vurušić, Dan.Levačić ,D.Šoltić ,Novak(90. Knežević) , N.Šoltić, Radiković (78.Mikulić), Horvat ; M.Šoltić pričuve: V.Knežević ,Mikulić ,H.Knežević ,Končić/p.v./ , Podgorelec ,Balaž trener : Nikola Goričanec

MEĐIMURJE : Šafarić ,Šimunić ,Kristić ,Kćira ,Čorić(Mesarić) , Hranilović ,Erić, Golik, Pajić (68.Branilović) , Marcijuš  , Ivanović ,Pavlović(87.Pintarić) pričuve: Žvorc /p.v/ ,Branilović ,Džđek ,Mesarić ,Pintarić, Hlapčić trener: Mario Kovačević

(tekst i foto Z. Rihtarec)

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post