NK RUDAR Novosti RUDAR POBJEDOM UHVATIO VRH LJESTVICE

RUDAR POBJEDOM UHVATIO VRH LJESTVICE

RUDAR POBJEDOM UHVATIO VRH LJESTVICE post thumbnail image

Nakon deset odigranih kola Rudar je zasjeo na vrh ljestvice MŽNL ČK-VŽ . Naime domaćom pobjedom od 2:1 nad ekipom Marofa te neriješenim rezultatom ekipe Jalžabeta kod Mladosti Kometa 3:3 Rudar se izdvojio kao lider na vrhu ljestvice sa 25 bodova. Lijepo sunčano vrijeme nudilo je priliku za jedan lijep, spektakularan , efikasan susret barem što se tiče ekipe Rudara , ali ovo vrijeme jednostavno kao da ih je uspavalo pa smo cijelo vrijeme prisustvovali jednoj mirnoj uspavanki. U to su se uklopili i igrači gostujuće ekipe kojima je takav način igre odgovarao. Usprkos svemu Rudarovci su imali nekoliko lijepih prilika, ali i promašaja posebno onu Vurušića koji je bio sam pred vratarom no promašio je cijelu loptu i tako omogućio gostima da mrežu zadrže netaknutu. Prva dionica utakmice završila je tako bez zgoditaka čime su puno zadovoljniji bili gosti. IMG_5474

I drugo poluvrijeme nastavlja se u istom tonu sve do 61. minute kada D. Šoltić koristi jednu nesmotrenost stopera N. Marofa te pored njih sam izlazi pred nemoćnog vratara gostiju Saboleka te ispod njega šalje loptu u mrežu za vodstvo Rudara od 1:0. Gosti su negodovali u 61. minuti smatrajući da su zakinuti za kazneni udarac , ali sudac Pavlić koji je bi u samoj blizini događaja samo je pokaza da se igra nastavi. Sam zgoditak nije previše utjecao na igru pa se i dalje igralo dosta mirno iako su gosti pokušavali nešto promijeniti no ništa od toga. Nakon pogreške gostiju na sredini terena u 81. minuti i brzog bijega Vurušića te točne prizemne lopte u sredinu, M. Šoltić koji je odlično ispratio akciju povećava vodstvo na 2:0. I kad su navijači Rudara očekivali da će susret mirno završiti tim rezultat uslijedila je pogreška uže obrane Rudara , a I. Hamicar vrlo vješto i efektno prebacuje M. Rajfa i postavlja konačnih 2 : 1. Sve u svemu zaslužena pobjeda Rudara koji se i u ovako malo blijeđoj partiji pokazao kao bolji i efikasniji suparnik.

RUDAR : NOVI MAROF 2 : 1 (0:0)

RUDAR : Rajf , Levačić , Šardi , Vuri ,Vurušić ,Horvat ( 68.Berdin) ,D.Šoltić ( 83.V.Knežević) , Novak ( 78.Podgorelec) , Čalopa ( 70. H.Knežević) , N.Šoltić ( 85.Balaž) , M.Šoltić pričuve: Končić , V.Knežević , H.Knežević , Balaž ,Podgorelec , Berdin trener: Vladimir Pavleković

NOVI MAROF : Sabolek , Sakač ,Martan (85.Crnković) , Loborec (80. Meštrić) , I.Hamicar, Horvat (82.Zrno) ,T.Hamicar , Beštek ,Halilović ,Raić ,Zeko ( 57.Sakač) pričuve: Sakač , Meštrić ,Zrno , Crnković trener: Damir Lacko

Suci : Dubravko Pavlić , Vladimir Kapeš , Dražen Rohtek (svi Varaždin)
Delegat: Zvonko Novakvić (Čakovec)
Strijelci: 1:0 61. D.Šoltić , 2:0 81.M.Šoltić 2:1 86.I.Hamicar
Gledatelja: 200

(Z, Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post