RUDAR OTPLESAO JOŠ JEDAN POBJEDNIČKI PLES

I nakon 6. kola Rudar ostaje lider na prvenstvenoj tablici bez obzira na preostale rezultate u nedjelju. Peta uzastopna pobjeda Rudarovaca pokazuje jedan kontinuitet , ali i kvalitetu igre i postojanost same ekipe.  Ono što je dosad bitno istaknuti u ovih šest kola činjenica je da je jedino Međimurec iz Dunjkovca Pretetinca uspio donekle parirati ekipi Rudara. I utakmica protiv solidne ekipe Centrometala pokazala je  da  Rudar bez obzira na protivnika ne posustaje.

RUDAR : CENTROMETAL     2 : 0 ( 0 : 0) 

RUDAR : Rajf , Levačić (64.Radiković), Šardi , Vuri , Vururšić , Horvat ( 64. Berdin) , D.Šoltić , Novak ( 87. Balaž) , Čalopa ( 76. Podgorelec ) ,N.Šoltić , M.Šoltić (87.Knežević)  pričuve : Končić , Žerjav , Knežević , Balaž , Podgorelec , Radiković , Berdin)  trener : Vladimir Pavleković 

CENTROMETAL: Posavec ,  Novak ,Bogović(32. Zanjko) , Bratković , Martan ( 70. Vincetić ) , Dombaj (84.Strahija) ,  Majcen , Vibovec , Bačan , Logožar , Milak( 75.Kovačić) pričuve :   Verteš , Zanjko , Kovačić , Vincetić ,Strahija , Vincetić M. Trener : Dragutin Naranđa 

Strijelci : 1 : 0 66.min M.Šoltić  2: 0 67.min Čalopa

Suci: Klarić ,  Čurila , Hajdarović delegat : Luketić

Gledatelja : 170

IMG_2764Ono što možda u ovom momentu predstavlja mali problem je realizacija. Naime i protiv Centrometala Rudar je stvorio bezbroj prilika , a iskoristio je dvije. Cijelo prvo poluvrijeme Rudar je imao inicijativu  i stvarao prilike od kojih posebno izdvajamo odličan udarac Novaka sa nekih 18. metara, ali  lopta završava na stativi. Lopta jednostavno nije mazila Rudarovce .

U drugom dijelu utakmice gosti su se na početku bolje snašli no bez nekog većeg učinka , a jedinu ozbiljniju priliku sigurno sprečava domaći vratar Rajf.  A. Horvat u 66.minuti izvodi odličan udarac sa ugla , a prisebni M. Šoltić posprema glavom loptu iza leđa Posavca, vratara gostiju po nama danas najboljeg igrača susreta. 

kon zasluženog vodstva Rudara, nije prošla ni munuta , a Čalopa nakon brze i lijepe kombinacije dovodi Rudar u vodstvo od 2: 0. Taj rezultat ostaje do kraja utakmice iako si je Rudar i ovaj put mogao osjetno popraviti omjer zgoditaka. Vrlo dobra i brza igra Rudara i šteta je što nije bila efikasnija. U svakom  slučaju čestitke Rudarovcima jer i onda kada te lopta neće treba znati , htjeti i smjeti dobiti utakmicu. 

Iduće subote Rudar gostuje kod prošlogodišnjeg prvaka Nedelišća i svi se nadamo nastavku pobjedničkog niza iako svakog protivnika treba poštivati i respektirati.

(Z. Rihtarec foto Tin Tomanić)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)