NK RUDAR Novosti RUDAR OSVOJIO “VOL” TURNIR U PEKLENICI

RUDAR OSVOJIO “VOL” TURNIR U PEKLENICI

RUDAR OSVOJIO “VOL” TURNIR U PEKLENICI post thumbnail image

Vrlo lako i uvjerljivo osvojio je Rudar tradicionalni turnir u Peklenici. Sa dvije uvjerljive pobjede  opravdao je  ulogu favorita. Iako tek na početku priprema sve ekipe prikazale su dobar i kvalitetan, a nadasve efikasan  nogomet. U četiri utakmice gledatelji su vidjeli čak 28  golova što svakako doprinosi na gledanosti ove lijepe igre. Domaćin se u dva dana pobrinuo da za svakog bude ponešto od pečenog vola, graha , langoša pa do raznog alkoholnog i bezalkoholnog pića te dobre glazbe.

IMG_1851

Rezultati:

Prvi dan:   Plavi /P/  -M.Mihaljevec   4:4  (na jedanaesterce  6:7)

Sokol /V/- Rudar /MS/       2:7

Drugi dan:  

za  treće mjesto: Sokol –Plavi      4:1

finale : Rudar– M.Mihaljevec  5:1

(Z. Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post