RUDAR GOSTUJE U PUŠĆINAMA

Nakon domaće pobjede od 1:0 protiv ekipe Naprijeda Rudar odlazi u goste ekipi Pušćina. Pušćine momentalno zauzimaju 8.mjesto na polovici jesenskog dijela sezone  sa 10 bodova. Rudar dijeli prvo mjesto sa ekipom Jalžabeta sa 19. bodova . Rudar je momentalno u takvoj situaciji da u svakom susretu traži pobjedu , što je i normalno radi forme u kojoj se nalazi i stanja na tablici. Rudar  je momentalno nešto oslabljen jer je za velik dio sezone izgubljen Gabrijel Radiković zbog odlaska na operaciju bruha. Želimo mu brz oporavak i povratak na zelene terene.

Za domaćina nema pravo nastupa Marko Bosilj zbog akumulirana tri žuta kartona.

Utakmica se igra u nedjelju 18.10.2015 godine u 15,30 sati na igralištu u Pušćinama.

Suci : P.Kolarić , Horvat , Šupljika delegat : Petek

najava

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)