RUDAR GOSTUJE KOD ZELENGAJA

Nakon domaće pobjede nad Nedeljancem u prvom kolu, “Rudarovci” odlaze na gostovanje u Kućan Donji ekipi Zelengaja. Radi se o ekipi koja je u posljednjem međusobnom susretu pobijedila Rudar na Šuderci. Ukoliko “Rudarovci” žele pokupiti puni plijen na gostovanju moraju se jako dobro zalagati i odigrati kvalitetno i discipliniranu utakmicu. U ovoj utakmici Rudar može računati na sve igrače, to znači da će u ovoj utakmici svoju novu sezonu zaigrati i  Šoltić D.

Pozivamo sve vjerne navijače Rudara da dođu i pomognu ekipi u osvajanju tri veoma važna boda.

Utakmica se igra u subotu 27.08.2016. godine u 17:00 sati , a susret će voditi sudačka trojka na čelu sa D. Srncem. Pomagat će mu I. Horvat i B. Jakovljev , a delegat je D. Ptiček.

 

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)