RUDAR GOSTUJE KOD LIDERA

Rudar iz M.Središća nakon  solidne partije protiv ekipe Mladosti Kometa , ali nažalost sa manjkom od dva boda,ove nedjelje  11.09.2016.godine u 16,30 sati gost je kod zahuktale ekipe Međimurca iz Dunjkovca Pretetinca. Ekipa Međimurca nanizala je sve tri pobjede u ligi, a u Kupu je pregazila ekipu Pušćina uvjerljivo sa 1:5 i ta na njihovom terenu.

No to ne bi smjelo previše preplašiti igrače Rudara jer uvjereni smo da oni nisu ništa manje kvalitetna ekipa od pojačane ekipe Međimurca  te da će u Dunjkovcu polazati svu svoju kvalitetu , a tada povoljan rezultat ne bi smio izostati.

Utakmicu sudi međimurska trojka u sastavu  Škrobar ,Felker, Sukanec delegat je Mavriček.

uvodna-17

 

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)