RUDAR DONIO SVA TRI BODA IZ PUŠĆINA

Po sunčanom i lijepom vremenu sa nešto jačim vjetrom naročito u prvom poluvremenu Rudar nije dozvolio nikakvo iznenađenje u Pušćinama. Mirnom i staloženom igrom dominirajući cijelim tokom susreta sa tri gola u mreži domaćina održao je korak sa Jalžabetom te trenutačno dijele prvo mjesto sa 22 boda.

Od samog početka utakmice Rudar je bio dominantniji sa većim posjedom lopte , ali nekih velikih prilika za postizanje zgoditaka nije bilo. Stvorili se nekoliko poluprilika , ali one nažalost nisu realizirane. Domaćini su pokušali sve kako bi došli do bodova , ali protiv kvalitetnije ekipe nisu mogli.

Prvi dio utakmice završio je bez zgoditaka. U drugo poluvrijeme Rudar je ušao puno energičnije te stvarao prilike brzim prodorima preko bokova i tako opasno ugrožavao domaćeg vratara Kolara. No zgoditka nije bilo i to se skoro osvetilo igračima Rudara u 55. minuti kada domaćini dolaze iznenada u stopostotnu priliku , ali ih u tome odličnom intervencijom sprečava vratar Rudara Mario Rajf.

unnamed-120
To kao da je bila još jedna dodatna injekcija za igrače Rudara da još jače krenu prema domaćim vratima. Ubrzo u 63. minuti takva igra je nagrađena kada D. Šoltić odlično pronalazi samog L. Čalopu koji mirno glavom smješta loptu u mrežu te dovodi Rudar u vodstvo od 0:1. Domaćini nakon toga ostaju bez kisika i utakmica se igra skoro stalno na njihovoj polovici. Nije dugo trebalo kada je M. Šoltić u 72. minuti laganim i preciznim udarcem savladao nemoćnog domaćeg vratara za 0:2. Lijep broj Rudarovih navijača razveselili su igrači Rudara povećanjem vodstva od 0:3 u 82. .minuti nakon zaista lijepe akcije i mirne egzekucije N. Šoltića. Možda je mogao Rudar postići i još koji zgoditak , ali ne treba biti previše lakom nakon dobre igre i zaslužene pobjede u gostima. Ono što posebno moramo naglasiti je vrlo dobro suđenje sudačke trojke.

Slijedeće 10.kolo Rudar je domaćin ekipe Novog Marofa , a utakmica se igra 25.10.2015. na igralištu Šuderka.

PUŠĆINE – RUDAR 0 : 3 (0:0)

PUŠĆINE : Kolar , Terzić , Katalenić , Mikulec ,Dovečer ,Levanić ( 85.Horvat) , Magdalenić , Vrbanec (80.Lesar) , Fekonja (65.Težak) ,Špicer , Ignjić pričuve : Posavec/pv/ , Pintarić ,Horvat , Lesar , Žnidarić ,Težak trener: Dejan Car

RUDAR: Rajf , Levačić , Šardi , Vuri , Vurušić ( 70.H.Knežević) , Horvat ,D. Šoltić ,Novak , Čalopa ( 75.Podgorelec ) ,N.Šoltić , M.Šoltić ( 85.Balaž) pričuve: Končić/pv/ , V.Knežević , H.Knežević ,Balaž , Podgorelec , Berdin trener: Vladimir Pavleković

strijelci: 0:1 63. Čalopa , 0:2 72. M.Šoltić , 0:3 82.N.Šoltić
Suci: Patrik Kolarić (Strahoninec) , Horvat Ivica ( Čakovec) , Šupljika Davor (Šenkovec)
Delegat: Nikola Petek (Šemovec)
gledatelja : 300

(tekst i foto Z. Rihtarec)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)