NK RUDAR Novosti RUDAR DOČEKUJE MLADOST

RUDAR DOČEKUJE MLADOST

RUDAR DOČEKUJE MLADOST post thumbnail image

Nakon neuspjeha prošlog tjedna na gostovanju NK Rudar dočekuje ekipu Mladost Komet iz Preloga. Gosti su u novu sezonu krenuli isto kao i Rudar sa pobjedom i porazom. To znači da će ovo biti iznimno važan i težak susret za prikupljanje nova tri boda. Rudar je uvjek imao problema s ekipom iz Preloga, nadamo se da ovog puta neće biti takav scenarij. Stoga pozivamo sve navijače Rudara da dođu bodriti ekipu na Šuderku ove subote. Ovog tjedna nema izostatana u ekipi Rudara i nadamo se da će to pridonjeti još boljoj i kvalitetnijoj igri, te na kraju i pobjedi.
Utakmica se igra u subotu 03.09.2016.godine u 17:00 sati u Mursko Središću na Šuderci, a susret će voditi sudačka trojka na čelu sa Tomičić Goranom. Pomagat će mu Čurila T. i Jakovljev B., a delegat utakmice je Vugrinec Vladimir.

RUDAR-KOMET-2016-2017-HOME

 

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post