NK RUDAR Novosti RUDAR DOČEKUJE GRANIČAR

RUDAR DOČEKUJE GRANIČAR

RUDAR DOČEKUJE GRANIČAR post thumbnail image

Nakon dva neuspjeha u gubitka bodova NK Rudar domaćin je ekipi Graničara iz Kotoribe. Dakle u goste dolazi ekipa koja je svojim dosadašnjim rezultatima pokazala da se radi o vrlo kvalitetnoj i čvrstoj ekipi koja bolje partije pruža na gostujućim terenima. Rudarovci zato  OPREZ !

Iako prognostičari najavljuju kišu pozivamo sve vjerne navijače Rudara da dođu i pomognu ekipi u osvajanju tri veoma važna boda. Mislimo da su igrači svojom kvalitetom i znanjem sposobni nadoknaditi neigranje D. Šoltića te uknjižiti tri boda na dosadašnji zbroj bodova.

Utakmica se igra u subotu 21.11.2015.godine u 14,00 sati , a susret će voditi sudačka trojka na čelu sa P. Kolarićem mladim i veoma perspektivnim sucem. Pomagat će mu Čurila i Martan  , a delegat je Stjepan Perko.

(tekst Z.Rihtarec, slika T.Tomanić)

najava-kotoriba

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post