NK RUDAR Novosti Poletu turnir u Hlapičini, a Plavima u Peklenici

Poletu turnir u Hlapičini, a Plavima u Peklenici

Poletu turnir u Hlapičini, a Plavima u Peklenici post thumbnail image

Polet iz Svetog Martina na Muri pobjednik je dvodnevnog turnira u Hlapičini. Pobjedom od 6:1 Poletovci su zasluženo odnijeli pobjednički pehar u Sveti Martin.Prvi dio utakmice završio je neodlučenim rezultatom 1:1.U nastavku je borbena i snažna ekipa Poleta dosta lako  izašla na kraj s anemičnom ekipom Rudara. Čak pet pogodaka postižu dečki iz Svetog Martina i postavljaju konačni rezultat od 6:1. Sve čestitke!
Svakako treba pohvaliti obje ekipe koje su hrabro izdržale većinu utakmice pod pravim prolomom oblaka.Prije toga u borbi za treće mjesto sastale su se ekipe Mure i Bratstva iz Jurovca gdje su rezultatom 1:3 bili bolji gosti.

U Peklenici nakon prave golijade i završetka finalne utakmice između Podturna i Plavih rezultatom 4:4, nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca Plavi zasluženo osvajaju turnir.
Sokol iz Vratišinca bio je bolji od ekipe Radničkog iz Gardinovca rezultatom 4:1 u borbi z treće mjesto.

(tekst i  foto Zlatko Rihtarec) Preuzeto sa www.muralist.hr

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post