NK RUDAR Novosti POČELE ZAKULISNE IGRE – IZNENAĐUJUĆI PORAZ RUDARA

POČELE ZAKULISNE IGRE – IZNENAĐUJUĆI PORAZ RUDARA

POČELE ZAKULISNE IGRE – IZNENAĐUJUĆI PORAZ RUDARA post thumbnail image

Koliko za igru Rudara znače Dario Šoltić i Boris Vurušić najviše su mogli vidjeti  navijači Rudara u utakmici sa Zelengajem koja je završila neslavnim porazom.

Po teškom i razmočenom terenu  sa lokvama vode na pojedinim dijelovima igrališta zaista se nije mogao igrati vrhunski nogomet pa su ekipe svoju igru bazirale na igru dugim loptama , a Rudar svakako nije ekipa koja gaji taj način igre. Nije Rudar  mogao probiti čvrstu obranu gostiju, koji su iz brzih kontranapada pokušavali ugroziti gol domaćina. Rudar je svoju najbolju priliku u tijeku utakmice imao u 21. minuti kada M. Šoltić nakon odličnog udarca glavom pogađa stativu. I tako su se mučili i jedni i drugi po toj kaljuži sve do 39.minute kada nakon jednog brzog kontranapada Zadravec u kaznenom prostoru ruši gostujućeg igrača, a danas izrazito loš sudac Lacković pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Vrbek koji sigurnim udarcem dovodi goste u vodstvo od 0:1.IMG_2922

 

U tom trenutku nitko nije pomislio da je to i konačni rezultat  utakmice. No neigranje nekoliko standardnih igrača ipak se pokazalo kao presudno za današnji rezultat utakmice uz navijačko suđenje  Lackovića u korist gostiju. Da se ne zavaravamo Rudar nije igrao dobro , ali kada vidiš da te sudac zakida u većini odluka još  teže podnosiš tu svoju nemoć.  Koliko su u Rudaru bilo nezadovoljni suđenjem Romana Lackovića pokazuje i podatak da je Miljenko Zobić predstavnik Rudara stavio primjedbu na suđenje suca Lackovića.

IMG_2842

No nama se čini  da suđenje nije bilo upereno protiv Rudara, već u korist onih koji se bore za opstanak iz varaždinskog saveza , a na teret međimurskih ligaša. Tome govori i to da se glavni sudac opet mijenjao u zadnji trenutak, vjerojatno prvodelegirani nije htio sudjelovati u takvoj raboti. No već smo naučeni vidjeti takve stvari pa nas ni to ne iznenađuje.

I na kraju sve pohvale Rudarovim navijačima koji iako isprovocirani takovim suđenjem Lackovića na kraju su se ponijeli krajnje korektno , te je susret završio bez ikakvih incidenata.

RUDAR – ZELENGAJ     0:1  (0:1)

14.05.2016  M. Središće                                                Igralište Šuderka

26.kolo MŽNL ČK-VŽ                                                 početak 17,00sati

Suci: Romano Lacković (VŽ) , Vladimir Kapeš (VŽ) ,Dražen Rohtek (VŽ)

Delegat: Stjepan Perko (Sv.Juraj na Bregu)

Gledatelja: 150

Strijelci : 0:1 39.min , Vrbek (KU)

CK: Matija zadravec 88.min. (dva žuta)

RUDAR: M.Rajf , Levačić , Šardi ( 26.V.Knežević) , Gorićanec(75.Vuri) ,H.Knežević) , Novak , Zadravec , N.Šoltić  , Radiković Berdin , M.Šoltić  pričuve : Končić ,Knežević V., Vuri , Balaž, trener Smiljan Liklin

ZELENGAJ: Hrženjak ,Šelek (82.Peharda) , Ismajlovski G. , Martinez ,Mihalić ( 46.B.Ismajlovski) , Soldatek ( 58.Horvat E.) , V.Horvat , Mlakar , Vrbek ,Vugrinec , Žitnjak  pričuve : Vrbanić ,Vrček ,E.Horvat , B.Ismajlovski , Peharda , Vrbanić, trener :Đuro Kolonić

(Z. Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post