NK RUDAR Novosti POBJEDA I DVA REMIJA U SRAZU NŠ „RUDAR“ SA NŠ „VIROVITICA“

POBJEDA I DVA REMIJA U SRAZU NŠ „RUDAR“ SA NŠ „VIROVITICA“

POBJEDA I DVA REMIJA U SRAZU NŠ „RUDAR“ SA NŠ „VIROVITICA“ post thumbnail image

Nakon što su nedjelju odigrali prvo kolo 1.HNS lige Sjever Središte Varaždin  mladi igrači  NŠ „Rudar“ u srijedu su već  na svom terenu  dočekali vršnjake iz Virovitice. Naime zbog većeg broja ekipa u takmičenju (16) dva kola će se odigrati u tijeku tjedna i u oba je Rudar u jesenjem dijelu natjecanja domaćin. Nakon što su se iz Đurđevca vratili sa punim plijenom od 9 bodova ovaj put nisu bili tako uspješni no svejedno su prošli bez poraza osvojivši pet od mogućih 9. Pobjedu su izborili dječaci u kategoriji  u-10 doku su kategorije U-12 i U-14 remizirale. Ovim rezultatima ekipa U-10 nalazi se na vrhu ljestvice dok su druge dvije na visokom šestom odnosno petom mjestu.

Evo rezultata:

U-10       RUDAR- VIROVITICA  5:0 (4:0)

Uvjerljivi su bili domaćini i jednostavno nisu dozvolili gostima bilo kakav drugi rezultat osim postignutog, a moglo je biti i jš uvjerljivije.

NŠ „RUDAR“: Franjo Vuri , Marsel Bedi , Jakov Kraljić ,Leon Valentin Kuzma/cap/ , Fran Debelec ,Emanuel Kontrec ,Leon  Jurović ,Niko Kolman –  Teo Novak ,Rafael Rendarić ,Jakov Sovar , Emil Švenda trener: Klaudio Biber

Strijelci za Rudar:  Leon Jurović 3 , Rafael Rendarić i Jakov Kraljić

Sudac: Ante Begović

01-30

U-12

RUDAR –  VIROVITICA 3:3 (0:1)

Svakako najinteresantnija i najneizvjesnija utakmica u ovom dvoboju sa Viroviticom gdje su gosti imali prednost od 3 zgoditka, ali se domaći dečki nisu predavali i vjerujemo da je utakmica potrajala još koju minutu došli bi i do sva tri boda. Ovako je i jedan veliki kao kuća.

Strijelci za domaćina: Antonio Škvorc 2 i Gabrijel Božić

Sudac: Ante Begović.

RUDAR : Antonio Srpak ,Maksim Mutvar ,Luka Novak ,Gabrijel Božić ,Ilija Liklin ,Patrik Nedeljko ,Antonio Škvorc ,Fran Antolović /cap/ ,Marko Vincek ,Marko Lisjak ,Emanuel Frančić  – Ivano Gogić ,Nikša Sovar , Deni Varga ,Štefan Turk ,Niko Perčić ,Mateo Trstenjak trener : Marko Mikolaj

03-19

U-14

RUDAR – VIROVITICA 1:1 /1:1/

Podjela bodova u utakmici gdje je neefikasnost domaćina osnovni razlog takvome rezultatu. Oba zgoditka postignuta su iz slobodnih udaraca.

Strijelac za Rudar: Kevin Nedeljko

Sudac: Damir Mesarić

RUDAR:  Niko Kodba ,Erik Kukulić ,Saša Obradović ,Noa Antolović ,Lovro Zadravec ,Kevin Nedeljko , Leo Vurušić ,Goran Horvatić , Luka Bistrović ,Erik Švenda , Petar Petković  – Sebasijan Rene Jepure , Borna Filipović ,Jan Kolman ,Lovro Mesarić , Mark Bistrović trener : Leonard Sanjković

Već ovaj vikend ŠN Rudar gostuje u Varaždinu kod istoimene ekipe i najvećem  favoritu za osvajanje prvog mjesta.

(tekst i foto Z. Rihtarec)

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Related Post

[ZELENKO KUP][ZELENKO KUP]

[ZELENKO KUP] Kategorija “U-15” osvojila je prvo mjesto na Zelenko kupu u Podturnu. Uz prvo mjesto imamo i najboljeg igrača te strijelca turnira. Najboljim igračem turnira proglašen je Maksim Mutvar,