NK Rudar započeo s pripremama – četvrtfinale kupa s Nedelišćem prioritet

U subotu nakon poduže stanke uzrokovane  epidemijom korona virusa s pripremama je krenuo i trećeligaš  iz Murskog Središća NK „Rudar“.

Na prvom okupljanju  na Šuderki našlo se 18 igrača predvođenih trenerom Draženom Škvorcom, dok su četvorica nedostajala zbog privatnih obveza. Prema riječima trenera  Škvorca za početak će se tjedno održavati tri treninga i to utorkom, srijedom i petkom, a dogovorene su već i neke prijateljske pripremne utakmice kao i tunir u Vratišincu.

Kup utakmica četvrtfinala  19.07. s ekipom Nedelišća na Šuderki svakako je prioritet, a što se prvenstva tiče sigurno je da će se do onda ekipa još ekipirati i biti u punoj formi.

Predsjednik kluba Damir Cilar rekao je da će na okupu ostati manje, više ista ekipa, a dogovara se i dolazak nekolicine novih igrača. Za vrijeme ove pauze puno se radilo na čim kvalitetnoj sanaciji igrališta u čemu se i uspjelo pa sam teren sad izgleda jako dobro. Tu je posebno istaknuo velik trud i napor oružara/domara Dragutina Balaža – Dade.

Škola nogometa također  je već prije krenula s treninzima  tako da se polako zahuktava kompletni pogon  u Rudaru.

(tekst i foto: zr)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *