NK “Rudar” na mini pripremama u Šibeniku

Nakon odrađenog prvog dijela priprema na igralištu Šuderka seniorska ekipa NK „Rudar“ jučer je otputovala na četverodnevne mini pripreme u Šibenik. Na igralištu u Vodicama dnevno će se održati po dva treninga prema programu trenera Željka Domjanića, te će se u subotu u 11,00 sati odigrati prijateljska nogometna utakmica s ekipom Šibenika o čemu ćemo vas obavijestiti i slikom i tekstom.

Na pripreme su otišli svi igrači osim Vurija, Vinka i Goričanca koji su bili spriječeni zbog privatnih obaveza. Svakako je za pohvalu što je s ekipom otišao i ozlijeđeni  Boris Vurušić koji nedavno operirao koljeno kod dr. med.spec. opće kirurgije, ortopedije i traumatologije  Gorana Kozjaka te je uz rehabilitaciju na laganom putu oporavka, koji će vjerojatno potrajati malo duže.

Ekipa se s mini priprema vraća u kasnije večernje sate u nedjelju da bi već idućih dana nastavila  s pripremama na Šuderki.

(tekst Z. Rihtarec, foto D. Cilar)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)