Nakon dobre i odgovorne igre Rudaru bod na gostovanju kod Bednje

Na početku proljetne sezone Rudar je otišao na teško gostovanje kod jedne od najboljih ekipa lige ekipe Bednje iz Beletinca, koja se momentalno nalazi na drugom mjestu prvenstvene ljestvice.

Iako desetkovana ozljedama momčad Rudara je  u Beletincu pokazala čvrstu borbenu i nadasve discipliniranu igru te se odande vraća neporažena s osvojenim bodom, a samo je mrvica manjkala da se  kući vrati s punim plijenom.Koliko je kvalitetno i disciplinirano odigrao Rudar govori i činjenica da ekipa Bednje tijekom cijele utakmice nije prema vrataru Rajfu  uputila nijedna ozbiljniji udarac.Tu se posebno isticala kompletna posljednja linija Rudara koja domaćim napadačima jednostavno nije dala disati.Ono što je posebno potrebno naglasiti su izuzetno loši uvjeti za igru. Cijelu utakmicu puhao je jak vjetar koji nije dozvoljavao previše kombinatornu igru. Usprkos tome Rudar je u 71. minuti utakmice imao najizgledniju prigodu, kada je prema domaćem vrataru Medvedu sam krenuo Roberto Skoliber i uputio prizeman udarac u sam kut, no domaći vratar je odlično reagirao te izbacio loptu u korner.Pamtimo još jednu jako zanimljivu i dobru prigodu za Rudar, kada je visoko ispucana parabola od strane Skolibera završila na prečki domaćeg vratara, a veliko je pitanje kako bi on po ovom vjetrovitom vremenu uspio reagirati na tu loptu. Bez obzira na sve neriješen rezultat 0:0 , svakako je i najpravedniji rezultat ove čvrste i tvrde utakmice.Trener Rudara  Željko Domjanić  prvo je pohvalio sve dečke za odlično odigranu utakmicu, te rekao da  je ekipa ispunila apsolutno sve zadatke koje je pred njih postavio, a tome u prilog govori totalna nemoć domaćina u napadima prema golu Rudara. Ono što ga još posebno veseli i disciplina u igri, te da je bilo malo sreće moga se Rudar vratiti kući sa sva tri boda. Ono što je sad bitno da se taj vrijedni bod potvrdi pobjedom u sljedećoj domaćoj utakmici protiv Nedeljanca.

BEDNJA – RUDAR    0:0 

Suci: Dario Srnec, Tomislav Čurila, Dražen Sukanec   Delegat: Radovan Posedi

 Gledatelja: 150

BEDNJA: Medved, Puškadija, Lučić, Holi, Šinjori, Žugec, Klopotan( 66’Šantek), Daševci,M.  Ivančić, Đurin(46′ Blažeković), A. Ivančić pričuve: Rabuzin, D. Šantek, M. Lučić, Blažeković, Prstec,Bosilj, Kopjar trener: Saša Paska

RUDAR: Rajf, Šardi, Skoliber(90′ Novak),  Šprajc, A. Zadravec, Šoltić, G. Radiković,M.  Zadravec, Toplek, Petak(89′ M. Radiković), Goričanec(84′ Vuri) pričuve: Vuri, Novak, M. Radiković, Končić trener: Željko Domjanić

(Tekst i foto: zr)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)