NAJAVA UTAKMICA ŠN

HNS središte Sjever

U subotu u prijepodnevnim satima od 10,00 pa nadalje mlađe kategorije ŠN NK Rudar U 10 , U 12 , U 14 gostuju u Križevcima kod istoimene ekipe. Križevci su negdje u rangu naših dječaka pase od tamo mogu očekivati lijepe vijesti.
oprema-1a

MLAĐE KATEGORIJE:

Početnici u skupini “A” ML oni najmlađi ove subote u Čakovcu igraju protiv ekipe Međimurca iz Dunjkovca i to u 10,00 sati.

Limači u skupini “B” u subotu u 14,00 sati gostuju kod Mladosti iz Ivanovca.

Mlađi pioniri u skupini “A” ML u Peklenici u nedjelju u 10,00 sati dočekuju ekipu Jedinstva iz G.Mihaljevca.

Juniori skupina “A” ML

I ovdje smo došli do jednog pravog derbija nadamo se i pravog nogometa jer se u Vratišincu u subotu u 16,00 sati sastaju dvije vodeće ekipe na ljestvici , a sigurno i najkvalitetnije domaćin Sokol iz Vratišinca i Plavi iz Peklenice.
U slučaju pobjede Plavih oni bi preuzeli vrh ljestvice , dok bi u obrnutoj situciji Sokol povećao svoje vodstvo , a neriješeni rezultat bi održao sadašnje stanje. Nadamo se da će mladići i jedne i druge ekipe pružiti lijep nogomet , a nadasve fer i sportsko ponašanje. Svakako se isplati doći pogledati ove dvije ekipe budućnost nogometa ovog dijela Međimurja.

(z: Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)