RUDAR PROTIV NEDELIŠĆA U MEĐIMURSKOM DERBIJU

MŽNL ČK-VŽ

Copy-of-IMG_2672Gradski najkvalitetniji i nabolje rangirani klub NK Rudar ove subote 03.10.2015.god. u 16,00 sati gostuje kod tradicionalno neugodnog protivnika u Nedelišću. Prošle sezone vodila se bitka za naslov prvaka između te dvije ekipe gdje je na kraju Nedelišće bilo uspješnije. Ove sezone Rudar je ušao puno bolje i za sada je na vodećoj poziciji dok se Nedelišće nalazi u donjem dijelu ljestvice. No momentalni plasman klubova Rudaru sigurno ne osigurava bodove već će ih trebati velikom borbom izboriti na terenu. Forma i odnos igrača Rudara su za sada na takvom nivou da bi se u Nedelišću mogla očekivati i sva tri boda. No nikada se nezna , lopta je okrugla , a za sreću nikad neznaš kome će ići u prilog. U svakom slučaju nadamo se lijepom nogometu i fer i korektnoj igri uz isto takovo suđenje. Zbog tri žuta kartona ove subote za Rudar nema pravo nastupa Denis Levačić.
Sudačka trojka : Pajtak , Šantavec , Fajfarić delegat : Krhač.

(z: Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)