VJEČITI DERBI NA ŠUDERCI

Ovog vikenda na Šuderci dočekuje nas vječiti derbi između Rudara i Poleta iz Sv. Martina na Muri. Trenutno su gosti bolje pozicionirani na tabeli i samim time ulaze u susret kao favorit. No kao što je već poznato u ovom derbiju ne pobjeđuje uvijek ekipa koja je bolja na tabeli, nego ekipa koja pobjedu želi više, koja pruža maksimum na terenu. Stoga se nadamo da će igrači Rudara ovog vikenda biti na visokoj razini i zabilježiti pozitivan rezultat u nadolazećem derbiju.
Utakmica se odigrava 22.10.2016 godine u 15:00 na stadionu Šuderka u Murskom Središću. Stoga pozivamo sve ljubitelje nogometa da posjete ovu nogometnu predstavu i uživaju u sportskom poslijepodnevu.
Sudačku trojku predstavljaju: Tomičić, Šupljika, Jakovljev, a delegat utakmice je: S.Kuščer.

seniori-domacin

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)