RUDAR UGOŠĆUJE NAPRIJED

Iako nam prognostičari najavljuju kišni malo hladniji vikend nogometaši su na polovici svog jesenjeg dijela natjecanja te će odigrati svoja redovna kola.

Nakon nešto slabije igre i nesretnog poraza u Nedelišću Rudar svoje natjecanje u MŽNL ČK-VŽ 8.kolo nastavlja iznimno ovaj puta u nedjelju 11.10.2015. god. na igralištu Šuderka gdje u 16,00 sati dočekuje Naprijed iz Cirkovljana.

Iako su ovaj puta oslabljeni radi neigranja Daria Šoltića koji odrađuje kaznu od jedne utakmice  , ekipa Rudara pobjedom i daljnje ostaje u samom vrhu. Sigurno da će igrači poduzeti sve što umiju kako bi uknjižili tri boda i nadoknadili  nedostatak Daria u igri.  Svi ostali igrači su spremni za igru osim Gabrijela Radikov ića koji  je ozlijeđen.

Utakmicu sudi trojka : Fegeš , Čižmešija, Felker delegat : Namjesnik (tekst. Zlatko Rihtarec)

najava

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)