Rudar u srijedu u Hlapičini dočekuje Dinamo Domašinec, a u subotu na Šuderki Mladost Komet Prelog

Nakon odigranog turnira u Hlapičini i osvojenog prvog mjesta, Rudar nastavlja svoje pripreme u očekivanju starta u 3. HNL. Tako će ovaj tjedan odigrati dvije pripremne utakmice s ekipama iz 4.HNL. U srijedu 31. 07. 2019. godine (srijeda) u Hlapičini u 18,00 sati će ugostiti ekipu Dinama iz Domašinca.Naime susret se trebao odigrati u Domašincu  no zbog tehničkih problema domaćinstvo je preuzeo Rudar, a kako ni njegovo igralište još nije spremno za utakmice Rudaru je u susret izašao NK „Mura“ iz Hlapičine omogućivši da se susret odigra na njihovom terenu.  Zbog toga se iz Rudara i ovim putem zahvaljuju Muri kao i njihovom predsjedniku Dragutinu Stojku.

Već u subotu 03. 08. 2019. u 18,00 sati Rudar će na svom igralištu na Šuderki ugostiti ekipu Mladosti Kometa iz Preloga.

(tekst: zr, foto: zr, Tin Tomanić, arhiva Muralista, Facebook NK Rudara)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)