Rudar sigurno prošao u 1/8 finala KUP-a MNS u Oporovcu protiv Galeba

Mirno i rutinirano prošao je Rudar 1/16 finala KUP-a MNS kod ekipe Galeba iz Oporovca. Tijekom cijelog susreta Rudar je bio superioran u odnosu na međimurskog prvoligaša, tako da je i konačan rezultat od 1:6 mogao biti i puno uvjerljiviji. Već u prvih pet minuta Rudar ima vodstvo od 0:2, golovima Matije Antolovića da bi u 13. minuti domaćin nakon greške u obrani Rudara smanjio na 1:2, no već u 17. minuti trećim svojim zgoditkom Antolović povećava  rezultat na 1:3 i ponovo dva zgoditka razlike. Nakon toga Rudar propušta nekoliko izrazitih prigoda za postizanje zgoditka, a domaćini  u 37. minuti traže kazneni udarac no sudac Casimir Rodrigue  ne reagira na njihove zahtjeve. I u drugom dijelu Rudar je apsolutno dominantan te golom Marka Šoltića u 69. minuti  i s dva gola Pone Pintarića u 81. i 84. minuti postavlja konačan rezultat od 1:6. Tako sada Rudar u  1/8 finala Kup-a  MNS dočekuje ekipu Naprijeda iz Cirkovljana, a domaćinstvo će se odrediti izvlačenjem u petak u prostorijama NSM-a.

1/16 KUP-a MNS, 11.09.2019., Oporovec, Igralište NK Galeb

GALEB – RUDAR   1:6 (1:3)

Suci: Rodrigue Casimir, Saša Sanjković, Morano Vlah  delegat: Davor Drvenkar

Strijelci: 0:1 3′ Antolović, 0:2 5′ Antolović, 1:2 13′ Višnjić, 1:3 17′ Antolović, 1:4 69′ Šoltić, 1:5 81′ P. Pintarić, 1:6 84′ P. Pintarić

Gledatelja:  100

GALEB: Košak(46′ Fabić), Štefić, Povijač, Žmuk(51′ Granatir), Meznarić(75′ Belić), Višnjić, Mlakar, Balent(54′ Srpak), Herceg, Tokugawa(46′ Sokač),Kokot  pričuve:  Fabić, Bađari, Sokač, Belić, Granatir, Slaviček, Srpak: trener: Petar Medvar

RUDAR: Rajf, Radiković, Mesarić, Antolović(55′ Zrna), A. Zadravec, Šoltić, P. Pintarić, Novak, M. Zadravec(46′ Šardi), Slunjski(55′ Kuhar), E. Pintarić pričuve: Končić, Šardi, Kuhar, Zrna trener: Dražen Škvorc

(tekst i foto:zr)

Preuzeto sa www.muralist.hr

 

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)