RUDAR PRIPREME ZAVRŠIO POBJEDOM

Pobjedom je završio Rudar svoje pripremne utakmice  protiv slovenskih trećeligaša. Pobjeda, poraz i remi ukupan je skor tih sučeljavanja . Rudar u globalu može biti zadovoljan igrom i pripremljenošću prije nadolazeće polusezone. Ima još nekih detalja koje treba dotjerati , ali to je sasvim normalno s obzirom da prvenstvo  tek dolazi.

IMG_5368

NK RUDAR-  NK TROMEJNIK KUZMA      3:2 (2 : 1)

Bolji suparnik bio je Rudar u utakmici sa Tromejnikom sa više šansi za postizanje zgoditaka, ali ipak nam se čini da   suparnik prelako stvara šanse pred vratarom Rajfom. Cijelo vrijeme u ovoj utakmici Rudar je bio bolja ekipa i  utakmicu 16.kola MŽNL protiv Međimurca iz Dunjkovca-Pretetinca  dočekuje sa dosta samopouzdanja.

Svi igrači dobili su danas priliku pa i mladi Šardi koji se vraća nakon preboljele mononukleoze. Strijelci za Rudar danas bili su Vurušić Boris (2) te Dario Šoltić. Lijep broj gledatelja pohodio je današnju utakmicu što je samo dokaz da su se zaželjeli nogometa i dobrih igara. (Tekst Z. Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)