RUDAR OSTAO BEZ BODOVA –VRATAR RAJF SPRIJEČIO TEŽI PORAZ

Rudar je na svom gostovanju kod Slobode Slakovec doživio prvi proljetni poraz. Odmah na početku treba reći da je poraz apsolutno zaslužen  jer Rudar je na Tratama u Nedelišću pružio svoju najslabiju partiju u posljednje dvije tri sezone.

UVODNA-0

Sam rezultat od 2:1 zvuči sasvim ugodno u odnosu na ono što se događalo na samom terenu. Ako cijelu utakmicu uputiš prema golu protivnika četiri udarca, a od toga dva završe u okviru vratiju, ne možeš se ničem dobrom nadati. Ekipa nije imala nijednog raspoloženog igrača osim donekle vratara Rajfa pa je ovaj rezultat  prema prikazanoj igri sasvim u redu. Normalno da je slijedom velikih brojeva u jednom trenutku nešto takvo i trebalo očekivati, pa zato  u Rudaru nema nekih velikih potresa i poraz je prihvaćen kao nešto što se događa u sportu. Jedina šteta su žuti kartoni koji za slijedeći susret iz igre udaljavaju tri prvotimca ( D. Šoltić , Zadravec i Šardi). No i taj dio u nogometu treba odraditi. Sigurni smo da će  već za slijedeću utakmicu u subotu protiv Zadrugara iz Hrastovskog ekipa opet biti na svojem uobičajenom nivou jer u ekipu se vraćaju Novak i Levačić čija se odsutnost itekako osjetila.

SLOBODA Slakovec –  RUDAR M.Središće  2:1 (1:0)

Subota , 19.03.2016                                                  Nedelišće , Igralište Trate

Gledatelja :450 

Suci: Dario Velđi (Čakovec) , Ivica Horvat (Čakovec) Erik Žerdin(Oporovec) delegat: Dragutin Hozjak(Prelog) 

Strijelci: 1:0 15.min. Panić 2:0 53.min Panić (KU) 2:1 88.min.Berdin

Gledatelja: 450

SLOBODA : Kocijan ,Borko ,Tkalec ,Novak ;Cvetković ,Katanec ,Srnec , Begović ,Panić(od 87.Kolarić) , Vagjunec (od 84. Goricaj) , D.Petek (od 88.Fučko) pričuve:Tkalčec .Posavec,Goricaj ,Kukovec ,G.Ptetek ,Kolarić , Fučko trener: Zvonimir Smrtić

RUDAR: Rajf ,Šardi .V.Knežević (od 56.H.Knežević) , Vuri,Vurušić ,D.Šoltić ,Zadravec (od 68. Goričanec) , N.Šoltić , Radiković ,(od 71.Podgorelec) ,Berdin ,M.Šoltić pričuve: Goričanec ,Knežević .Podgorelec ,Balaž ,Končić trener Smiljan Liklin

(tekst i foto Z. Rihtarec)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)