RUDAR ODLAZI NA GOSTOVANJE U PRELOG

Nakon uspjeha prošlog tjedna na Šuderci NK Rudar odlazi u goste ekipi Mladost Komet iz Preloga. Domaćin je u novu polusezonu krenuo loše, ali to ne znači da će ovo biti lagani susret za našu ekipu. Rudar je uvjek imao problema s domaćom ekipom na njihovu terenu, a treba i uzeti u obzir da su domaći mjesto do Rudara na tablici, te da će to biti vrlo teška i zanimljiva utakmica odnosno “derbi”. Stoga se poziva sve navijače Rudara da u što većem broju dođu bodriti ekipu u Prelog. Ovog tjedna nema izostatana u ekipi Rudara i nadamo se da će to pridonjeti još boljoj i kvalitetnijoj igri, te na kraju i pobjedi.
Utakmica se igra u subotu 02.04.2016.godine u 16:00 sati u Prelogu , a susret će voditi sudačka trojka na čelu sa Pavlićpm. Pomagat će mu Kapeš i Rohtek , a delegat utakmice je Kopasić.

najava-vs-mladostkomet-away

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)