Rezultati MŽNL ČK-VŽ 2018/2019

1. KOLO Subota, 18.08.2018 17:30 RUDAR 0 : 1 BEDNJA
  Subota, 18.08.2017 17:30 OMLADINAC (NSR) 1 : 2 JALŽABET
  Subota, 18.08.2017 17:30 MLADOST KOMET 2 : 1 MEĐIMUREC
  Subota, 18.08.2017 17:30 POLET (SMnM) 6 : 0 DINAMO (D)
  Subota, 18.08.2017 17:30 VARTEKS 1 : 1 NEDELIŠCE
  Nedjelja, 19.08.2017 17:30 PUŠCINE 2 : 3 NEDELJANEC
  Nedjelja, 19.08.2017 17:30 DUBRAVKA-ZAGORAC 0 : 1 PODRAVINA
  Nedjelja, 19.08.2017 17:30 NOVI MAROF 0 : 2 SLOGA (C)
2. KOLO Subota, 25.08.2018 17:30 PODRAVINA 3 : 3 BEDNJA
  Subota, 25.08.2018 17:30 NEDELIŠCE 5 : 2 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 26.08.2017 10:00 SLOGA (C) 0 : 5 VARTEKS
  Nedjelja, 26.08.2017 17:30 NEDELJANEC 0 : 2 RUDAR
  Nedjelja, 26.08.2017 17:30 JALŽABET 2 : 5 PUŠCINE
  Petak, 24.08.2017 18:00 DINAMO (D) 5 : 0 NOVI MAROF
  Nedjelja, 26.08.2017 17:30 DUBRAVKA-ZAGORAC 2 : 2 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 26.08.2017 17:30 MEĐIMUREC 1 : 0 OMLADINAC (NSR)
3. KOLO Subota, 01.09.2018 17:00 POLET (SMnM) 1 : 0 PODRAVINA
  Subota, 01.09.2018 17:00 OMLADINAC (NSR) 1 : 1 NEDELIŠCE
  Subota, 01.09.2018 17:00 VARTEKS 3 : 0 DINAMO (D)
  Subota, 01.09.2018 17:00 RUDAR 7 : 1 JALŽABET
  Nedjelja, 02.09.2018 17:00 BEDNJA 1 : 0 NEDELJANEC
  Nedjelja, 02.09.2018 17:00 NOVI MAROF 0 : 5 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Nedjelja, 02.09.2018 17:00 PUŠCINE 3 : 0 MEĐIMUREC
  Nedjelja, 02.09.2018 17:00 MLADOST KOMET 3 : 1 SLOGA (C)
4. KOLO Subota, 08.09.2018 17:00 POLET (SMnM) 9 : 0 NOVI MAROF
  Subota, 08.09.2018 17:00 PODRAVINA 3 : 0 NEDELJANEC
  Subota, 08.09.2018 17:00 NEDELIŠCE 1 : 0 PUŠCINE
  Nedjelja, 09.09.2018 10:00 SLOGA (C) 1 : 1 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 09.09.2018 17:00 DUBRAVKA-ZAGORAC 0 : 1 VARTEKS
  Nedjelja, 09.09.2018 17:00 DINAMO (D) 0 : 2 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 09.09.2018 17:00 JALŽABET 1 : 1 BEDNJA
  Nedjelja, 09.09.2018 17:00 MEĐIMUREC 4 : 2 RUDAR
5. KOLO Subota, 15.09.2018 16:30 RUDAR 1 : 1 NEDELIŠCE
  Subota, 15.09.2018 16:30 MLADOST KOMET 2 : 1 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Subota, 15.09.2018 16:30 OMLADINAC (NSR) 4 : 2 DINAMO (D)
  Nedjelja, 16.09.2018 16:30 PUŠCINE 4 : 2 SLOGA (C)
  Subota, 15.09.2018 16:30 VARTEKS 4 : 0 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 16.09.2018 16:30 BEDNJA 2 : 1 MEĐIMUREC
  Nedjelja, 16.09.2018 16:30 NOVI MAROF 2 : 1 PODRAVINA
  Nedjelja, 16.09.2018 16:30 NEDELJANEC 5 : 0 JALŽABET
6. KOLO Subota, 22.09.2018 16:30 POLET 1 : 0 MLADOST KOMET
  Subota, 22.09.2018 16:30 NEDELIŠCE 0 : 2 BEDNJA
  Subota, 22.09.2018 16:30 PODRAVINA 3 : 1 JALŽABET
  Nedjelja, 23.09.2018 10:00 SLOGA (C) 2 : 1 RUDAR
  Subota, 22.09.2018 16:30 DUBRAVKA-ZAGORAC 3 : 2 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 23.09.2018 16:30 MEĐIMUREC 2 : 2 NEDELJANEC
  Nedjelja, 23.09.2018 16:30 NOVI MAROF 1 : 4 VARTEKS
  Nedjelja, 23.09.2018 16:30 DINAMO (D) 0 : 2 PUŠCINE
7. KOLO Subota, 29.09.2018 16:00 MLADOST KOMET 7 : 1 NOVI MAROF
  Subota, 29.09.2018 16:00 RUDAR 0 : 1 DINAMO (D)
  Subota, 29.09.2018 16:00 POLET (SMnM) 3 : 2 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 30.09.2018 16:00 PUŠCINE 1 : 1 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Nedjelja, 30.09.2018 16:00 BEDNJA 1 : 0 SLOGA (C)
  Nedjelja, 30.09.2018 16:00 NEDELJANEC 3 : 2 NEDELIŠCE
  Nedjelja, 30.09.2018 16:00 JALŽABET 2 : 3 MEĐIMUREC
  Subota, 29.09.2018 16:00 VARTEKS 4 : 0 PODRAVINA
8. KOLO Nedjelja, 07.10.2018 15:30 NEDELIŠCE 4 : 0 JALŽABET
  Subota, 06.10.2018 15:30 MEĐIMUREC 3 : 2 PODRAVINA
  Subota, 06.10.2018 15:30 POLET (SMnM) 2 : 3 PUŠCINE
  Nedjelja, 07.10.2018 10:00 SLOGA (C) 1 : 2 NEDELJANEC
  Nedjelja, 07.10.2018 15:30 DUBRAVKA-ZAGORAC 1 : 3 RUDAR
  Nedjelja, 07.10.2018 15:30 DINAMO (D) 3 : 2 BEDNJA
  Nedjelja, 07.10.2018 15:30 VARTEKS 5 : 0 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 07.10.2018 15:30 NOVI MAROF 2 : 1 OMLADINAC (NSR)
9. KOLO Subota, 13.10.2018 15:00 OMLADINAC (NSR) 2 : 2 VARTEKS
  Subota, 13.10.2018 15:00 RUDAR 1 : 1 POLET (SMnM)
  Subota, 13.10.2018 15:00 MLADOST KOMET 0 : 3 PODRAVINA
  Nedjelja, 14.10.2018 15:00 BEDNJA 2 : 1 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Nedjelja, 14.10.2018 15:00 PUŠCINE 2 : 2 NOVI MAROF
  Nedjelja, 14.10.2018 15:00 NEDELJANEC 0 : 2 DINAMO (D)
  Nedjelja, 14.10.2018 15:00 JALŽABET 4 : 1 SLOGA (C)
  Nedjelja, 14.10.2018 15:00 MEĐIMUREC 3 : 0 NEDELIŠCE
10. KOLO Subota, 20.10.2018 15:00 VARTEKS 2 : 0 PUŠCINE
  Subota, 20.10.2018 15:00 POLET (SMnM) 0 : 1 BEDNJA
  Subota, 20.10.2018 15:00 PODRAVINA 0 : 1 NEDELIŠCE
  Subota, 20.10.2018 15:00 MLADOST KOMET 2 : 0 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 21.10.2018 10:00 SLOGA (C) 3 : 1 MEĐIMUREC
  Nedjelja, 21.10.2018 15:00 DINAMO(D) 2 : 0 JALŽABET
  Nedjelja, 21.10.2018 15:00 DUBRAVKA-ZAGORAC 0 : 0 NEDELJANEC
  Nedjelja, 21.10.2018 15:00 NOVI MAROF 1 : 2 RUDAR
11. KOLO Subota, 27.10.2018 14:00 OMLADINAC (NSR) 1 : 3 PODRAVINA
  Subota, 27.10.2018 14:00 RUDAR 1 : 2 VARTEKS
  Subota, 27.10.2018 14:00 NEDELIŠCE 2 : 0 SLOGA (C)
  Nedjelja, 28.10.2018 14:00 PUŠCINE 2 : 1 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 28.10.2018 14:00 BEDNJA 6 : 0 NOVI MAROF
  Nedjelja, 28.10.2018 14:00 JALŽABET 0 : 0 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Nedjelja, 28.10.2018 14:00 MEĐIMUREC 1 : 0 DINAMO (D)
  Nedjelja, 28.10.2018 14:00 NEDELJANEC 2 : 7 POLET (SMnM)
12. KOLO Subota, 03.11.2018 14:00 OMLADINAC (NSR) 1 : 3 PUŠCINE
  Subota, 03.11.2018 14:00 PODRAVINA 0 : 1 SLOGA (C)
  Subota, 03.11.2018 14:00 POLET (SMnM) 6 : 0 JALŽABET
  Subota, 03.11.2018 14:00 VARTEKS 2 : 0 BEDNJA
  Subota, 03.11.2018 14:00 MLADOST KOMET 0 : 3 RUDAR
  Nedjelja, 04.11.2018 14:00 DINAMO (D) 0 : 0 NEDELIŠCE
  Nedjelja, 04.11.2018 14:00 DUBRAVKA-ZAGORAC 3 : 0 MEĐIMUREC
  Nedjelja, 04.11.2018 14:00 NOVI MAROF 1 : 3 NEDELJANEC
13. KOLO Subota, 10.11.2018 13:30 RUDAR 1 : 0 OMLADINAC (NSR)
  Subota, 10.11.2018 13:30 NEDELIŠCE 5 : 1 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Nedjelja, 11.11.2018 13:30 BEDNJA 3 : 1 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 11.11.2018 13:30 PUŠCINE 0 : 0 PODRAVINA
  Nedjelja, 11.11.2018 13:30 JALŽABET 9 : 0 NOVI MAROF
  Nedjelja, 11.11.2018 13:30 MEĐIMUREC 0 : 5 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 11.11.2018 10:00 SLOGA (C) 0 : 3 DINAMO (D)
  Nedjelja, 11.11.2018 13:30 NEDELJANEC 2 : 4 VARTEKS
14. KOLO Subota, 17.11.2018 13:30 PODRAVINA 3 : 2 DINAMO (D)
  Subota, 17.11.2018 13:30 POLET (SMnM) 4 : 1 NEDELIŠCE
  Subota, 17.11.2018 13:30 MLADOST KOMET 3 : 4 NEDELJANEC
  Subota, 17.11.2018 13:30 VARTEKS 5 : 2 JALŽABET
  Subota, 17.11.2018 13:30 OMLADINAC (NSR) 0 : 10 BEDNJA
  Nedjelja, 18.11.2018 13:30 DUBRAVKA-ZAGORAC 2 : 1 SLOGA (C)
  Nedjelja, 18.11.2018 13:30 NOVI MAROF 1 : 4 MEĐIMUREC
  Nedjelja, 18.11.2018 13:30 PUŠCINE 1 : 1 RUDAR
15. KOLO Subota, 24.11.2018 13:30 RUDAR 3 : 1 PODRAVINA
  Subota, 24.11.2018 13:30 NEDELIŠCE 9 : 0 NOVI MAROF
  Nedjelja, 25.11.2018 13:30 BEDNJA 2 : 0 PUŠCINE
  Nedjelja, 25.11.2018 13:30 JALŽABET 1 : 1 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 25.11.2018 13:30 MEĐIMUREC 2 : 1 VARTEKS
  Nedjelja, 25.11.2018 10:00 SLOGA (C) 3 : 4 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 25.11.2018 13:30 NEDELJANEC 3 : 3 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 25.11.2018 13:30 DUBRAVKA-ZAGORAC 0 : 2 DINAMO (D)
16. KOLO Subota, 9.3.2019 15:00 NEDELIŠCE 2 : 0 VARTEKS
  Subota, 9.3.2019 15:00 PODRAVINA 3 : 1 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Nedjelja, 10.3.2019 10:00 SLOGA (C) 4 : 1 NOVI MAROF
  Nedjelja, 10.3.2019 15:00 MEĐIMUREC 2 : 4 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 10.3.2019 15:00 BEDNJA 0 : 0 RUDAR
  Nedjelja, 10.3.2019 15:00 DINAMO (D) 0 : 5 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 10.3.2019 15:00 JALŽABET 0 : 1 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 10.3.2019 15:00 NEDELJANEC 2 : 0 PUŠCINE
17. KOLO Subota, 16.3.2019 15:00 RUDAR 0 : 0 NEDELJANEC
  Subota, 16.3.2019 15:00 POLET (SMnM) 5 : 0 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Subota, 16.3.2019 15:00 OMLADINAC (NSR) 4 : 2 MEĐIMUREC
  Subota, 16.3.2019 15:00 MLADOST KOMET 0 : 1 NEDELIŠCE
  Subota, 16.3.2019 15:00 VARTEKS 5 : 0 SLOGA (C)
  Nedjelja, 17.3.2019 15:00 PUŠCINE 0 : 0 JALŽABET
  Nedjelja, 17.3.2019 15:00 NOVI MAROF 1 : 4 DINAMO (D)
  Nedjelja, 17.3.2019 15:00 BEDNJA 0 : 2 PODRAVINA
18. KOLO Subota, 23.3.2019 15:00 NEDELJANEC 0 : 1 BEDNJA
  Subota, 23.3.2019 15:00 DUBRAVKA-ZAGORAC 3 : 1 NOVI MAROF
  Nedjelja, 24.3.2019 10:00 SLOGA (C) 0 : 0 MLADOST KOMET
  Subota, 23.3.2019 15:00 NEDELIŠCE 2 : 1 OMLADINAC (NSR)
  Subota, 23.3.2019 15:00 MEĐIMUREC 2 : 2 PUŠCINE
  Subota, 23.3.2019 15:00 PODRAVINA 0 : 5 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 24.3.2019 15:00 JALŽABET 2 : 1 RUDAR
  Nedjelja, 24.3.2019 15:00 DINAMO (D) 1 : 1 VARTEKS
19. KOLO Subota, 30.3.2019 15:00 RUDAR 0 : 1 MEĐIMUREC
  Subota, 30.3.2019 15:00 VARTEKS 5 : 0 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Subota, 30.3.2019 15:00 OMLADINAC (NSR) 3 : 3 SLOGA (C)
  Subota, 30.3.2019 15:00 MLADOST KOMET – : – DINAMO (D)
  Nedjelja, 24.3.2019 16:00 PUŠCINE 5 : 1 NEDELIŠCE
  Nedjelja, 24.3.2019 16:00 BEDNJA 2 : 0 JALŽABET
  Nedjelja, 24.3.2019 16:00 NEDELJANEC 0 : 1 PODRAVINA
  Nedjelja, 31.3.2019 16:00 NOVI MAROF 0 : 13 POLET (SMnM)
20. KOLO Subota, 6.4.2019 16:30 NEDELIŠCE 2 : 2 RUDAR
  Subota, 6.4.2019 16:30 POLET (SMnM) 2 : 1 VARTEKS
  Subota, 6.4.2019 16:30 PODRAVINA 7 : 1 NOVI MAROF
  Nedjelja, 7.4.2019 10:00 SLOGA (C) 0 : 1 PUŠCINE
  Nedjelja, 7.4.2019 16:30 MEĐIMUREC 3 : 2 BEDNJA
  Nedjelja, 7.4.2019 16:30 JALŽABET 1 : 0 NEDELJANEC
  Nedjelja, 7.4.2019 16:30 DINAMO (D) 1 : 1 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 7.4.2019 16:30 DUBRAVKA – ZAGORAC 2 : 1 MLADOST KOMET
21. KOLO Subota, 13.4.2019 16:30 MLADOST KOMET 1 : 1 POLET (SMnM)
  Subota, 13.4.2019 16:30 OMLADINAC (NSR) 0 : 0 DUBRAVKA – ZAGORAC
  Subota, 13.4.2019 16:30 VARTEKS 7 : 0 NOVI MAROF
  Subota, 13.4.2019 16:30 RUDAR 0 : 1 SLOGA (C)
  Nedjelja, 14.4.2019 16:30 NEDELJANEC 3 : 1 MEĐIMUREC
  Nedjelja, 14.4.2019 16:30 JALŽABET 3 : 1 PODRAVINA
  Subota, 13.4.2019 16:30 BEDNJA 1 : 0 NEDELIŠCE
  Nedjelja, 14.4.2019 16:30 PUŠCINE 0 : 0 DINAMO (D)
22. KOLO Subota, 20.4.2019 16:30 NOVI MAROF 0 : 4 MLADOST KOMET
  Subota, 20.4.2019 16:30 OMLADINAC (NSR) 0 : 4 POLET (SMnM)
  Subota, 20.4.2019 16:30 NEDELIŠCE 1 : 1 NEDELJANEC
  Subota, 20.4.2019 16:30 PODRAVINA 1 : 3 VARTEKS
  Subota, 20.4.2019 16:30 DINAMO (D) 0 : 2 RUDAR
  Nedjelja, 21.4.2019 16:30 MEĐIMUREC 2 : 1 JALŽABET
  Nedjelja, 21.4.2019 16:30 DUBRAVKA – ZAGORAC 2 : 1 PUŠCINE
  Ponedjeljak, 22.4.2019 10:00 SLOGA (C) 0 : 1 BEDNJA
23. KOLO Subota, 27.4.2019 17:00 RUDAR 1 : 1 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Subota, 27.4.2019 17:00 OMLADINAC (NSR) 4 : 0 NOVI MAROF
  Subota, 27.4.2019 17:00 JALŽABET 3 : 1 NEDELIŠCE
  Subota, 27.4.2019 17:00 PODRAVINA 2 : 3 MEĐIMUREC
  Subota, 27.4.2019 17:00 MLADOST KOMET 1 : 2 VARTEKS
  Nedjelja, 28.4.2019 17:00 BEDNJA 1 : 2 DINAMO (D)
  Nedjelja, 28.4.2019 17:00 PUŠCINE 0 : 5 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 28.4.2019 17:00 NEDELJANEC 2 : 3 SLOGA (C)
24. KOLO Subota, 4.5.2019 17:00 POLET (SMnM) 4 : 0 RUDAR
  Subota, 4.5.2019 17:00 VARTEKS 4 : 2 OMLADINAC (NSR)
  Subota, 4.5.2019 17:00 NEDELIŠCE 0 : 0 MEĐIMUREC
  Subota, 4.5.2019 17:00 PODRAVINA 0 : 1 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 5.5.2019 10:00 SLOGA (C) 6 : 2 JALŽABET
  Nedjelja, 5.5.2019 17:00 DUBRAVKA – ZAGORAC 1 : 1 BEDNJA
  Nedjelja, 5.5.2019 17:00 NOVI MAROF 1 : 3 PUŠCINE
  Nedjelja, 5.5.2019 17:00 DINAMO (D) 3 : 1 NEDELJANEC
25. KOLO Subota, 11.5.2019 17:00 RUDAR 7 : 0 NOVI MAROF
  Subota, 11.5.2019 17:00 OMLADINAC (NSR) 2 : 2 MLADOST KOMET
  Subota, 11.5.2019 17:00 NEDELIŠCE 1 : 0 PODRAVINA
  Nedjelja, 12.5.2019 17:00 BEDNJA 2 : 2 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 12.5.2019 17:00 NEDELJANEC 3 : 1 DUBRAVKA – ZAGORAC
  Nedjelja, 12.5.2019 17:00 MEĐIMUREC 1 : 2 SLOGA (C)
  Nedjelja, 12.5.2019 17:00 JALŽABET 2 : 4 DINAMO (D)
  Nedjelja, 12.5.2019 17:00 PUŠCINE 2 : 0 VARTEKS
26. KOLO Subota, 18.5.2019 17:00 VARTEKS 1 : 1 RUDAR
  Subota, 18.5.2019 17:00 MLADOST KOMET 1 : 1 PUŠCINE
  Subota, 18.5.2019 17:00 POLET (SMnM) 3 : 0 NEDELJANEC
  Subota, 18.5.2019 17:00 PODRAVINA 2 : 3 OMLADINAC (NSR)
  Subota, 18.5.2019 16:00 NOVI MAROF 1 : 2 BEDNJA
  Nedjelja, 19.5.2019 10:00 SLOGA (C) 3 : 2 NEDELIŠCE
  Nedjelja, 19.5.2019 17:00 DINAMO (D) 2 : 3 MEĐIMUREC
  Nedjelja, 19.5.2019 17:00 DUBRAVKA – ZAGORAC 1 : 1 JALŽABET
27. KOLO Subota, 25.5.2019 17:30 RUDAR 3 : 0 MLADOST KOMET
  Subota, 25.5.2019 17:30 NEDELIŠCE 1 : 1 DINAMO (D)
  Nedjelja, 26.5.2019 17:00 BEDNJA 3 : 1 VARTEKS
  Nedjelja, 26.5.2019 17:00 NEDELJANEC 5 : 0 NOVI MAROF
  Nedjelja, 26.5.2019 17:00 MEĐIMUREC 1 : 0 DUBRAVKA – ZAGORAC
  Nedjelja, 26.5.2019 10:00 SLOGA (C) 4 : 1 PODRAVINA
  Nedjelja, 26.5.2019 17:00 PUŠCINE 3 : 0 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 26.5.2019 17:00 JALŽABET 2 : 9 POLET (SMnM)
28. KOLO Subota, 1.6.2019 17:30 OMLADINAC (NSR) 0 : 1 RUDAR
  Subota, 1.6.2019 17:30 VARTEKS 1 : 2 NEDELJANEC
  Subota, 1.6.2019 17:30 POLET (SMnM) 2 : 1 MEĐIMUREC
  Subota, 1.6.2019 17:30 PODRAVINA 5 : 3 PUŠCINE
  Nedjelja, 2.6.2019 17:30 DUBRAVKA-ZAGORAC 5 : 4 NEDELIŠCE
  Nedjelja, 2.6.2019 17:30 DINAMO (D) 2 : 5 SLOGA (C)
  Nedjelja, 2.6.2019 17:30 NOVI MAROF 0 : 4 JALŽABET
  Cetvertak, 6.6.2019 17:30 MLADOST KOMET 3 : 1 BEDNJA
29. KOLO Nedjelja, 9.6.2019 17:30 RUDAR 0 : 3 PUŠCINE
  Nedjelja, 9.6.2019 17:30 BEDNJA 6 : 1 OMLADINAC (NSR)
  Nedjelja, 9.6.2019 17:30 NEDELJANEC 0 : 0 MLADOST KOMET
  Nedjelja, 9.6.2019 17:30 JALŽABET 3 : 2 VARTEKS
  Nedjelja, 9.6.2019 17:30 MEĐIMUREC 3 : 0 NOVI MAROF
  Nedjelja, 9.6.2019 17:30 NEDELIŠCE 0 : 2 POLET (SMnM)
  Nedjelja, 9.6.2019 17:30 SLOGA (C) 1 : 2 DUBRAVKA – ZAGORAC
  Nedjelja, 9.6.2019 17:30 DINAMO (D) 2 : 1 PODRAVINA
30. KOLO Subota, 15.6.2019 17:30 PODRAVINA 1 : 4 RUDAR
  Subota, 15.6.2019 17:30 POLET (SMnM) 4 : 0 SLOGA (C)
  Subota, 15.6.2019 17:30 OMLADINAC (NSR) 1 : 0 NEDELJANEC
  Subota, 15.6.2019 17:30 PUŠCINE 1 : 1 BEDNJA
  Subota, 15.6.2019 17:30 VARTEKS 3 : 1 MEĐIMUREC
  Subota, 15.6.2019 17:30 NOVI MAROF 3 : 7 NEDELIŠCE
  Subota, 15.6.2019 17:30 DINAMO (D) 2 : 2 DUBRAVKA-ZAGORAC
  Subota, 15.6.2019 17:30 MLADOST KOMET 3 : 1 JALŽABET