PODJELA BODOVA NA ŠUDERKI

U dosta tvrdoj i čvrstoj utakmici Rudar i Varteks su svaki uzeli po bod.  Gosti su poveli u 36. minuti susreta autogolom našeg kapetana Šardija. Moramo naglasiti da se prije toga desila jedna kontraverzna situacija u kojem je gostujući igrač stao pred loptu ,no ga sudac je udaljio. Nadalje naš igrač napucava loptu u njega te je sve to na kraju rezultiralo kaznenim udarcem kojeg je na sreću obranio Kodba. U drugome dijelu zeleni stvaraju prilike što je na kraju bilo nagrađeno pogotkom Vinka.  Možemo još istaknuti da je sudac imao još tri situacije u kojima je mogao dosuditi najstrožu kaznu, dva kaznena udarca za domaće i jedan za gostujuće. Sve u svemu zaslužena podjela bodova. Okrećemo se utakmici protiv lidera Križevaca koji u subotu dolaze na Šuderku.

SASTAV: KODBA, NEDELJKO P., ANTOLOVIĆ, ŠARDI, BELAJ, ZELJKO, VINKO, VAŠ, HLIŠĆ N., CIMERMAN, NEDELJKO K., SKOLIBER

PRIČUVE: SRPAK, BELAJ, PULJIĆ, MIKULIĆ, RADIKOVIĆ, HLIŠĆ. S., MARTINJAŠ

REZULTAT: RUDAR 1:1 VARTEKS (strijelac: Vinko)