POČINJE MEĐIMURSKO NOGOMETNO PROLJEĆE – ZELENGAJ NA ŠUDERKI

Nakon lijepe pobjede u Nedeljancu ,Rudar će potvrdu dobre igre tražiti na svom terenu ove subote u srazu sa susjedom na ljestvici ekipom Zelengaja iz Kučana Donjeg. Ekipe se nalaze na 6-om odnosno 7-om mjestu sa po 24 boda s tima da Rudar ima puno bolju razliku golova.

I u ovu utakmicu Rudar ulazi nekompletan jer Zadravec odrađuje kaznu žutih kartona, dok je upitan nastup F.Novaka i D.Šoltića zbog ozljeda.

Utakmica se igra u subotu 11.03.2017.godine u 15,00 sati na igralištu Šuderka.

Ovaj susjedski derbi na ljestvici voditi  će sudačka trojka Denis Buden,Vladimir Kapeš i Nikola Pintarić ok će delegat biti Josip Lesjak. 

S obzirom da se na igralištu Šuderka provode građevinski radovi oko izgradnje nove tribine i klupskih prostorija iz Rudara mole gledatelje na malo strpljenja te da za ulazak na tribinu koriste zaobilazni put sa sjeverne strane,odnosno put kod Mure. Prolaz na tribine pored svlačionica biti će zatvoren.

(tekst Z. Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)