NONŠALANTNI RUDAR – OD GOTOVOG NAPRAVILI VERESIJU!

Zanimljivoj utakmici prisustvovali smo u nedjelju u Novom Marofu, u kojoj je Rudar apsolutno dominirao tijekom cijelog susreta stvorivši više od desetak, kako se veli onih sto postotnih , ali i neiskorištenih prilika.

efd9ff73-2e48-4b15-b5d9-08579641f501

Poveo je Rudar sa 0:1 u 7.minuti  nakon lijepog proigravanja M. Šoltića do D. Šoltića koji loptu mirno šalje u mrežu. Rudarovci i dalje stvaraju šanse i promašuju . Domaćin neopasan i ne previše ambiciozan no 37. minuti koriste jednu neopreznost u gostujućoj obrani i Štriga  loptu šalje u mrežu poravnavši rezultat na 1:1. Kako se veli ono, ni krivini dužni. Iako je Rudar imao još prilika u prvom dijelu rezultat se nije promijenio  te tim rezultatom završava prvih 45 minuta.

34ee3708-b36c-4422-85f9-dc535334083c

U 50. minuti D. Šoltić  svojom drugim zgoditkom ponovo dovodi  Rudar u vodstvo od 1:2. Kada je u  66. minuti H. Knežević povećao vodstvo na 1:3 činilo se da je pitanje pobjednika riješeno , a tome u prilog išla je i igra Rudara gdje se praktički igralo samo na gol domaćina.  U tome   periodu opet  se promašilo nekoliko izglednih prilika i Rudar je propustio priliku da jednostavno demolira domaćina.U 88. minuti domaćin preko rezervnog igrača Janovića  udarcem sa nekih šesnaest metara  smanjuje rezultat na 2:3.  Osvetila se Rudarovcima malo nonšalantnija igra. Iako su svi mislili da je tu kraj, tako nisu mislili domaći igrači koji su nastavili pritisak prema golu Rudara te nabacivanjima pokušali ugroziti gol Rajfa. U sudačkoj nadoknadi  90+2 nakon jednog takvog centaršuta Vuri šalje loptu u  vlastiti mrežu te donosi veliko veselje domaćinima, a još veću nevjericu Rudarovcima.Rudar je sigurno zaslužio tri boda, međutim utakmica se igra svih 90 minuta. Koliko je ovim rezultatom Rudar iskompromitirao  prvo mjesto ostaje tek da se vidi u preostalih pet kola.78a19add-5a3c-4844-86f6-b1a05f2556ad

 NOVI MAROF – RUDAR   3:3 (1:1)

25.kolo   MŽNL ČK-VŽ

08.05.2016.   Novi Marof                                                         Igralište Športski park

Suci:  Juras  , Sukanec , Mihalić                                           delegat: Petek

Gledatelja :100

NOVI MAROF :  Sabolek , Čurdija ( 78.Šestak) ,Planinc ,  Zrno ,Broz ,Sakač , Štriga ( 60.Janović) , Hamicar , Horvat , Beštek ,Halilović pričuve: Janović , Šestak  trener: Milan Miketek

RUDAR : M.Rajf , Šardi , Vuri , Vurušić (83.Goričanec) , H.Knežević , D.Šoltić , Zadravec , N.Šoltić , Radiković ,Berdin( 74.V.Knežević) , M.Šoltić) pričuve : V.Knežević ,Goričanec , Novak , Balaž , Končić trener Smiljan Liklin

(tekst i foto Z. Rihtarec)

 

Preuzeto sa www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)