LOŠ DAN I NEDOSTATAK SREĆE – ZAUSTAVLJEN POBJEDNIČKI NIZ RUDARA

Nakon tri uzastopne pobjede, Rudar na svojoj Šuderki nije uspio nastaviti seriju pobjeda. Ovaj put bodove odnosi spretnija i sretnija ekipa Međimurca iz Dunjkovca Pretetinca. Bio je to uzvrat gostiju za njihov jesenski poraz na svom terenu.Rudar ove subote nije djelovao kao ekipa koja želi pobjedu. Bilo je u ekipi previše igrača spremnih na borbenu i dobru igru. Premalo  raspoloženih igrača bilo je u ekipi Rudara , a tada se utakmica jednostavno teško može dobiti.Inače prisustvovali smo utakmici sa dosta prigoda sa obje strane. U prvom dijelu utakmice gosti su bili apsolutno bolji i premoćniji te ga zasluženo dobili zgoditkom  njihovog kapetana Saše Treske u 29.minuti. Tri uzastopna duela dobio  je Treska sa obranom Rudara i zatim lijepim udarcem sa nekih petnaestak metara smjestio loptu pod samu gredu nemoćnog vratara Rajfa. Pokušali su Rudarovci u nekoliko navrata do kraja poluvremena opasnije ugroziti gol  gostiju, ali je gostujući vratar bio na visini zadatka. Tako  je prvi dio utakmice završio vodstvom gostiju od 0:1.

U  drugi dio domaćin ulazi puno agresivnije i tom agresivnom napadačkom igrom pokušava čim prije poravnati rezultat, dok gosti prijete iz brzih protunapada.

U 55.minuti utakmice Dario Šoltić prekrasnim udarcem iz „slobodnjaka“ (naslovna fotografija) poravnava na 1:1.  Činilo se tada da će Rudar kao i u utakmici sa Zelengajem doći do preokreta  ,no bilo je previše promašenih prigoda da se to ostvari. Očito da u ovoj utakmici nisu imali svoj dan.I kada su svi očekivali završetak utakmice u sudačkoj nadoknadi  90+1 ,Darijan Treska prima ni od koga čuvan loptu u kaznenom prostoru Rudara i šalje ju u mrežu, te postavlja konačnih 1:2 i gostima donosi pobjedu. Jako loše je u tom trenutku reagirala lijeva strana Rudarove obrane, a ni vratar Rajf u tom trenutku nije baš najbolje intervenirao.

U 20.kolu Rudar je gost kod ekipe Slobode iz Slakovca i to u subotu 01.04.2017.godine u 16,00 sati.

RUDAR – MEĐIMUREC    1:2 (0:1)

MŽNL ČK-VŽ           Igralište Šuderka               20.kolo                    25.03.2017.god.

Suci: Dubravko Pavlić, Mirko Nikolić, Renato Jarnjak

Delegat: Davor Drvenkar /Belica/

Strijelci: 0:1 29.min. S.Treska  1:1 55.min.D.Šoltić  1:2 90+1.min. D.Treska

Gledatelja: 200

RUDAR: Rajf, Den.Levačić , Šardi (56.Knežević 74.Goričanec),Vuri,Vurušić,

D.Šoltić,Novak,Radiković,Horvat,M.Šoltić pričuve:Stojko/pv/,Levačić,Knežević,

Goričanec,Čalopa trener:Nikola Goričanec

MEĐIMUREC: Prekupec,Conjar,Balić(71.Kranjec),Vabec,Hrustek,Piškor,Kregar

(90.Zadravec),S.Treska(75.D.Treska),Šoštrić,Yokoyama,Hlapčić(55.Katalenić)

pričuve: Sutnjak/pv/,Katalenić,D.Treska,Orehovec,Zadravec,Kranjec trener:

Želimir Orehovec

(Z. Rihtarec, foto R. Tomanić)

Preuzeto sam www.muralist.hr

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)