INTERVILIČARI d.o.o. KOMPLETNO OPREMIO EKIPU NK „RUDAR“

7c52370a-6d92-4dae-86d6-eff3c96ceb5e

Teško je u današnja  vremena opstati sportskim amaterskim klubovima. Jedino na koga se mogu osloniti su Gradovi i Općine u kojima djeluju , a najveće zasluge  za daljnji njihov rad i razvoj imaju privatne  firme i obrti koji im putem sponzorstava nesebično pomažu. Oprema je jedna od najvećih stavki koja opterećuje rad klubova.

I u nogometnom klubu Rudar ovisni su o njima pa su tako ovih dana bili neobično sretni i zahvalni firmi INTER-VILIČARI d.o.o. , M. Središće , Slatine 25 koja ih je ugodno iznenadila  donirajući im veoma kvalitetnu kompletnu opremu GIVOVA  za seniorsku ekipu.

Zajednička fotografija podsjećati će obje strane na jednu i nadamo se dugotrajno sportsko prijateljstvo. Iz  Rudara se najljepše zahvaljuju firmi INTER-VILIČARI na doniranoj opremi , a igrači će i na sportskom polju  još jednom im zahvaliti dobrim igrama i rezultatima.

(Z. Rihtarec, foto Tin Tomanić)

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)